Beauty Tools

Showing all 3 results

 • Sort by
 • Beauty Tool Eyelash Curler 6.00

  Kthyesi ynë i qerpikëve krijon një ngritje dhe kthim për qerpikët tuaj me madhësinë dhe formën e tij perfekte. Afrojeni afër vijës së qerpikëve dhe shtrëngoni butësisht për qerpikë të bukur dhe të zgjatur.

  In stock

 • Beauty Tool High-Quality Chinese Yam Paper (100 Pcs) 6.00

  Letra kineze e cilësisë së lartë ka një teksturë të butë mëndafshi që heq lehtësisht sebumin pa e tharë lagështinë e brendshme nga lëkura. Shtypni butësisht filmin e kontrollit të vajit në zonat e yndyrshme të lëkurës, si hunda dhe balli.

   

  Only 10 left in stock

 • Beauty Tool Oil-Control Film (50 Pcs) 4.00

  Filmi ynë Oil-Control ka një strukturë të butë mëndafshi që heq lehtësisht sebumin pa e tharë lagështinë e brendshme nga lëkura. Shtypni butësisht filmin tonë të kontrollit të vajit në zonat e yndyrshme të lëkurës, si hunda dhe balli.

  In stock

No products were found matching your selection.

Navigation
Close

My Cart

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

Great to see you here!

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy.

Already got an account?

Close

Close

Categories