• J&M Herbal Massage Ointment 50ml 16.00
  • Me ekstrakte shumë të përqendruara bimor: Withania Somnifera, Laurus Nobilis, Hamamelis Virginiana dhe Inula Helenium
  • Promovon shërimin dhe lehtësimin e muskujve dhe nyjeve të fryra, si dhe dhimbjeve të muskujve dhe shpinës.
  • Qetëson dhe ul dhimbjet
  • E shkëlqyeshme për ushtarët dhe atletët
  • Pomada perfekte për të gjitha llojet e lëkurës

  In stock

 • Polygonum Body Lotion 150ml 14.00
  • Përmban 77% ekstrakt bimor Poligonumi
  • E pasuruar me vaj Jojoba
  • Hidraton dhe mbron lëkurën tuaj nga dehidratimi dhe plasaritjet
  • Ndihmon në rikthimin e elasticitetit të lëkurës
  • Ndihmon në prodhimin e kolagjenit dhe përmirëson elasticitetin e fibrave elastike të lëkurës

  In stock

 • Real Fresh French Mud Scrub 24.50

  Një pastrim me baltë detoksuese që heq në mënyrë efektive lëkurën e vdekur duke thithur vajin dhe papastërtitë e tjera. Maskë me baltë minerale dhe eksfoliuese. Përmban gjethe të vërteta të çajit jeshil, për të ri-oksigjenuar lëkurën, ideale për të rritur shkëlqimin e lëkurës dhe për të nxjerrë në pah lëkurën e re, më të lëmuar, më të shndritshme dhe më të butë.

  Only 8 left in stock

 • Skin Smoothing Body Peeling Mist – Phytoncide 9.00

  Një sprajt eksfoliant i bërë me ekstrakt phytoncide që tret lëkurën e vdekur teksa e masazhoni. Ky eksfolues në trajtë sprajti është i butë për lëkurën dhe jep përfitime natyrore anti-bakteriale për lëkurë më të pastër.

  Lloji i lëkurës: I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës

  Si përdoret: Spërkateni në zonat e dëshiruara të trupit dhe masazhoni plotësisht për të hequr lëkurën e vdekur, papastërtitë dhe grumbullimet e tjera. Shpëlajeni në fund me ujë të vakët.

  In stock

 • Soothing & Moisture Aloe Vera 92% Soothing Gel 7.00

  Xheli qetësues më i shitur i Nature Republic, Soothing & Moisture Aloe Vera 92%, është një xhel hidratues i bërë me Aloe Vera Kaliforniane që hidraton menjëherë lëkurën, trupin dhe flokët. Vitaminat në Aloe Vera si vitamina C dhe E së bashku me minerale të tjera ripërtërin lëkurën dhe e mbron atë nga rrezet UV. Rigjallëroni lëkurën me këtë xhel me formulim jo ngjitës, që lë lëkurën të ndihet e shëndetshme dhe elastike! I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Nuk përmban vaj mineral, paraben ose ngjyra artificiale.

  In stock

 • Soothing & Moisture Aloe Vera 92% Soothing Gel (Tube) 7.00

  Ky xhel qetësues përmban Aloe Vera organike të çertifikuar nga Kalifornia CCDF dhe është i butë për lëkurën. I mirë për hidratimin e fytyrës, krahëve, këmbëve dhe flokëve. Hidratim i menjëhershëm pa u ndjesinë ngjitëse. Mund të përdoret para  gjumi, si një krem hidratues i përditshëm, si një serum flokësh për shkëlqim të menjëhershëm, si një xhel qetësues pas rruajtjes, si një hidratues i thonjve ose mund të përzihet me primer për një lëkurë plot shkëlqim.

  In stock

Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories