• Cell Power Essential Foam Cleanser 6,000 L

  Një pastrues luksoz shkumoz që eliminon papastërtitë e lëkurës me anë të një larje të butë e të lëmuar. Përmban Jeju Sickle Neofinetia që siguron hidratim dhe ushqim të lëkurës. Jeju Sickle Neofinetia jep elasticitet të lagësht dhe ushqyes me një vitalitet të fuqishëm. Heq papastërtitë e lëkurës në mënyrë të qartë me shkumën e saj të butë. Mban hidratimin e lëkurës dhe përmirëson elasticitetin e saj.

  In stock

 • Forest Garden Pro Makeup Remover 1,600 L

  Një pastrues dyfazor i buzëve dhe syve me një formulë të butë acidike për të pastruar butësisht edhe përbërjen e papërshkueshme nga uji. Formuluar me vajin e frutit të Rosehip dhe ekstraktin e lules së kamomilit për të ushqyer lëkurën delikate rreth zonave të buzëve dhe syve. Përmban Acid Hialuronik me peshë të ulët molekulare për të ruajtur ekuilibrin e vajit dhe hidratimitnë lëkurë. Testuar dermatologjikisht.

  1. Shkundeni mirë për të përzier shtresat e vajit dhe ujit.
  2. Lagni fletë pambuku me një sasi të duhur të pastruesit dhe vendosini në zonat e buzëve dhe syve.
  3. Shtypni dhe fshijini butësisht për të pastruar papastërtitë.

  Only 3 left in stock

 • Fresh Herb Acerola Cleansing Foam 1,000 L

  Një pastrues i fort shkumoz i bërë me ekstrakt boronice që ofron një shkumë kremoze, e cila hidraton lëkurën teksa heq të gjitha papastërtitë sipërfaqësore. Jep një aromë të freskët bimore dhe nuk shkakton acarime apo irritime. Përdorni një sasi të vogël në duar të lagura deri sa të formohen flluska të shkumëzuara dhe më pas masazhojeni në fytyrë dhe shpëlajeni me ujë të vakët plotësisht.

  In stock

 • Fresh Herb Aloe Cleansing Foam 1,100 L

  Përmban një ekstrakt hidratues aloe (98 ppm) dhe 10 lloje përbërësish bimor për të pastruar papastërtitë me efekt qetësues dhe hidratues për lëkurën. Jep një aromë të freskët bimore dhe nuk shkakton acarim apo irritim. Përdorni një sasi të vogël në duar të lagura deri sa të krijohet shkumë, masazhojeni në fytyrë dhe shpëlajeni plotësisht me ujë të vakët.

  In stock

 • Fresh Herb Snail Cleansing Foam 1,000 L

  Një pastrues i butë në trajtë shkume i mbushur me solucion kërmilli dhe ekstrakte bimore që lë lëkurën të freskët, të butë dhe të pastër. Shpërndani një sasi të vogël në dorën tuaj të lagur derisa të krijohen flluska. Masazhoni butësisht fytyrën tuaj të lagur me shkumën dhe shpëlajeni me ujë të vakët.

  In stock

 • Ginseng Royal Silk Foam Cleanser

  Pastruesi premium shkumoz pastron në mënyrë efektive papastërtitë teksa siguron forcimin e lëkurës falë qumështit të bletës dhe aminoacideve të mëndafshit. E hidraton menjëherë lëkurën dhe ekstrakti xhinseng i kuq korean e bën akoma më rrezatuese. Fantastike për forcimin dhe shkëlqimin e lëkurës, si dhe për përfitimet anti-plakje. E përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës. Përbërësit kryesorë përfshijnë xhinseng të kuq korean, ar, qumësht blete dhe aminoacide mëndafshi.

  Out of stock

 • Jeju Sparkling Foam Cleanser (150 ml) 1,550 L

  Pastruesi me shkumë Jeju Sparkling Foam është një pastrues fytyre që përmban ujë burimi të nxehtë karbonik nga Jeju Island që ka minerale për ta lënë lëkurën të pastër dhe plot hidratim. Ky pastrues largon papastërtitë, tualetin dhe sebumin e tepërt nga lëkura teksa lëkura ushqyehet me ekstraktin e acidit karbonik të farës së rrushit dhe vajin e lules camellia. Ka një ndjesi të butë në prekje dhe e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurave dhe përdorimin në cdo orë të ditës.

  In stock

 • Jeju Sparkling Foam Cleanser (300ml) 2,500 L

  Pastruesi me shkumë Jeju Sparkling Foam është një pastrues fytyre që përmban ujë burimi të nxehtë karbonik nga Jeju Island që ka minerale për ta lënë lëkurën të pastër dhe plot hidratim. Ky pastrues largon papastërtitë, tualetin dhe sebumin e tepërt nga lëkura teksa lëkura ushqyehet me ekstraktin e acidit karbonik të farës së rrushit dhe vajin e lules camellia. Ka një ndjesi të butë në prekje dhe e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurave dhe përdorimin në cdo orë të ditës.

  In stock

 • Jeju Sparkling Mud Foam Cleanser 1,500 L

  Pastruesi në trajtë shkume me baltë Jeju përmban baltë franceze që mundëson një pastrim të hollësishëm dhe të butë që heq tualetin dhe papastërtitë nga lëkura. Ky pastrues është i shkëlqyeshëm për kontrollin e vajit dhe zvogëlimin e poreve, si dhe për hidratim dhe qetësimin të lëkurës për shkak të përmbajtjes së ujit të gazuar Jeju. Shkuma përmban mikro granula që ndihmojnë për të hequr papastërtitë në pore për një lëkurë të porcelantë. Ideale për lëkurën e yndyrshme, të prirur për akne. Masazhojeni butësisht për rreth 1 min për rezultatet më të mira.

  In stock

 • Snail Solution Foam Cleanser 2,000 L

  Një pastrues në trjatë shkume që ndihmon në pastrimin jo vetëm të tualetit por edhe të papastërtive në pore, si dhe ndihmon filtrimin e sekretimit të kërmillit për ta bërë lëkurën tuaj të lagur dhe me shkëlqim. Ky pastrues shkumoz me solucion kërmilli fillon me një ndjesi të pasur kremoze dhe më pas shndërrohet në një shkumë kremoze që heq papastërtitë duke mbrojtur barrierën e lëkurës. Pastruesi është perfekt për dikë që kërkon të përjetojë lëkurë më të butë, të lëmuar dhe të hidratuar me shumë herë më pak shenja të dukshmë aknesh ose dukshmëri të zvogëluar të pigmentimit post-inflamator, njohur gjithashtu si njolla të errëta. I famshëm në Kore për efektet e tij kundra plakjes. Një pastrues luksoz nga kremi në shkumë për të gjitha tipet e lëkurës.

  In stock

 • Soothing & Moisture Aloe Vera Foam Cleanser 700 L

  Një pastrues hidratues shkumues i bërë me xhel qetësues aloe vera që heq butësisht të gjitha papastërtitë e sipërfaqes teksa rrit hidratimin e lëkurës suaj. Pastrues i butë në formë shkume për të gjitha llojet e lëkurës. Heq qelizat e vdekura dhe papastërtitë pa e lënë lëkurën të thatë ose të irrituar, falë shkumës së saj kremoze që përmban ekstrakt aloe vera.

  In stock

My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories