• Africa Bird Homme Ultra Hard Wax 17.00

  Me fuqi të fortë ngjitëse për një stilim të qëndrueshëm të flokëve. Përmban vajin e farave të pemës Baobab si balsam flokësh për një përfundim të lëmuar. Mban flokët tuaj të shëndetshëm me 7 lloje ekstraktesh bimore (ekstrakti i farave të Drumstick, ekstrakti i gjetheve Salvia, ekstrakti i Camellias, ekstrakti i gjethes së pemës së çajit, ekstrakti i pemës së vitaminës, ekstrakti i luleve të lisit dhe ekstrakt i gjetheve të trumëzës)

  In stock

 • Argan Essential Curling Essence 14.00

  Kjo esencë hidraton dhe ushqen flokët e dëmtuar, të ashpër dhe të thatë ndërsa u jep flokëve kaçurrela, strukturë elastike dhe voluminoze. Kjo esencë është e pasuruar me një vaj argan shumë të përqendruar për të ndihmuar në riparimin e flokëve të dëmtuar rëndë. Një esencë që mund të përdoret dhe për stilimin e flokëve, formuluar me vaj argani për të mbajtur flokët me onde dhe  kaçurrela plot hidratim për të parandaluar një pamje të crregullt të flokëve.

  Lloji i flokëve: Për të gjitha llojet, sidomos ato kaçurrela

  Si t’a përdorni: Vendosni një sasi të përshtatshme në flokë të tharë me peshqir dhe shpërndajeni për të aktivizuar kaçurrelat

  In stock

 • Argan Essential Deep Care Conditioner 15.00

  Ky balsam është ideal për flokët e dëmtuar për të rikthyer hidratimin dhe ushqimin. Komponentët e vajit të arganit me përqendrim në flokë të dëmtuar sigurojnë hidratim dhe ushqim. Vaji i trëndafilit dhe vaji i luleve të lulehënës përmirësojnë shkëlqimin, ulin ngatërresat dhe ashpërsinë si edhe i mbajnë flokët tuaj të butë. Stimulon, qetëson dhe shëron skalpin dhe folikulat e flokëve për një flokë më të shëndetshëm, më të shndritshëm dhe më të butë. E pasur me acide yndyrore dhe Vitamine-E për përmirësimin e flokëve të thatë dhe të dëmtuar, ose flokët e djegur. E përshtatshme për të gjitha tipet e flokëve. Bërë 100% me vaj argani, vaj trëndafili dhe vaj aguliçe.

  In stock

 • Argan Essential Deep Care Hair Essence 15.00

  Komponentët e vajit të arganit me përqendrim në flokë të dëmtuar sigurojnë hidratim dhe ushqim. Vaji i trëndafilit dhe vaji i luleve të lulehënës përmirësojnë shkëlqimin, ulin ngatërresat dhe ashpërsinë si edhe i mbajnë flokët tuaj të butë. Esencë natyrale për të hidratuar flokët e dëmtuar, duke shmangur ndjesinë dhe pamjen e flokëve të yndyrshëm. Është formuluar që të lihet në flokë për të sjellë hidratim gjatë ditës. Pa ngjyra artificiale, vaj mineral, sulfate, agjent sipërfaqësor aktiv dhe pa alkool.

  In stock

 • Argan Essential Deep Care Hair Pack 13.00

  Komponentët e vajit të arganit me përqendrim në flokë të dëmtuar sigurojnë hidratim dhe ushqim. Vaji i trëndafilit dhe vaji i luleve të lulehënës përmirësojnë shkëlqimin, ulin ngatërresat dhe ashpërsinë si edhe i mbajnë flokët tuaj të butë. Shërben në mënyrë të shkëlqyeshmë si hidratues, riparues, ushqyes si dhe i jep strukturës së jashtme një ndjesi të butë. Synon flokët e thatë dhe të dëmtuar që kanë kaluar nëpër trajtime të shumta dëmtuese, lyerje të flokëve, ngjyrues të ashpër dhe ekspozim të vazhdueshëm në diell. Efektive për fundet e dëmtuara dhe flokët e brishtë.

  In stock

 • Argan Essential Deep Care Shampoo 15.00

  Kjo shampo është ideale për flokët e dëmtuar për të rikthyer hidratimin dhe lëndët ushqyese. Shampo me fromulë të lehtë për flokun ndihmon për të krijuar flokë të butë plot shkëlqim, të cilët nuk ngatërrohen. Bërë me vaj të pasur organik argani për një shampo hidratuese revolucionare. Komponentët e vajit të arganit të përqendruar në flokë të dëmtuar sigurojnë hidratim dhe ushqim, dhe vaji i trëndafilit dhe vaji i lulehënave përmirësojnë shkëlqimin, ulin ngatërresat dhe ashpërsinë e flokëve dhe i mbajnë ato të butë. Ndihmon në flokë të shëndetshëm voluminozë. Shampo e përshtathme për cdo tip floku.

   

   

  In stock

 • Black Bean Anti Hair Loss Root Tonic 17.00

  Një tonik kushtuar skalpit që ndihmon në mirëmbajtjen e flokëve të shëndetshëm dhe ruajtjen e flokëve në përgjithësi. Mund të aplikohet me lehtësi në skalp në çdo kohë të ditës për një kujdes ushqyes intensiv. Është një tonik efektiv për ndalimjen e rënjes së flokëve që përmban ekstrakt të fasules së zezë (2.2 ppm) dhe kompleks të zi për të ndihmuar në ushqimin e sklapit dhe flokëve. Rekomandohet për njerëzit që vuajnë nga rënia e flokëve, me skalp të nxehtë për shkak të stresit ose në kërkim të produkteve të përditshme të kujdesit për rënien e flokëve.

  In stock

 • Black Bean Anti Hair Loss Shampoo 21.00

  Një shampo për lehtësimin e rënies së flokëve që i jep ushqim skalpit teksa ofron një ndjesi freskuese dhe thith vajin e tepërt. Kjo formulë e butë ndihmon në rritjen e shëndetit të skalpit për ata që vuajnë nga rënia e flokëve ose rrallimi i flokëve. Është një trajtim për zvogëlimin e humbjes së flokëve i mbushur me ekstraktin e fasules së zezë (2.2 ppm). Formula ndihmon në thithjen e sebumit të tepërt duke i lënë fijet e flokëve të lëmuara dhe të buta në prekje. E përshtatshmë për të gjitha llojet e flokëve.

  In stock

 • Black Bean Anti Hair Loss Treatment 18.00

  Trajtimi për lehtësimin e rënies së flokëve kthen flokët e ashpërt dhe të dëmtuar, në flokë të butë dhe me shkëlqim pas larjes me shampo. Ekstrakti i bishtajës së zezë (2.2 ppm) ndihmon t’i mësoj skalpit të ruaj lëndët ushqyese. Formula ndihmon në thithjen e sebumit të tepërt duke i lënë fijet e flokëve të lëmuara dhe të buta në prekje. Funksionon për të gjitha llojet e flokëve.

  In stock

Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories