• Bulgarian Rose Skin Care Special Set 5,400 L

  Kompleti ynë për kujdesin e lëkurës nga trëndafili bullgar sapo ka arritur. Përbërë nga petalet e trëndafilit direkt nga Lugina e Trëndafilave në Bullgari. Fuqia e tij antibakteriale do ta bëjë atë aleatin tuaj të përsosur për të tonifikuar lëkurën, duke e lënë atë të butë dhe të hidratuar dhe në të njëjtën kohë për të luftuar bakteret që shkaktojnë aknet. Përmban:

  1.Pastrues: Funksioni i tij është të pastrojë fytyrën dhe ta lirojë atë nga papastërtitë, gjurmët e grimit dhe mbetjet e tjera në lëkurë. 120 ml
  2.Esencë: Funksioni i saj është të veprojë drejtpërdrejt në lëkurë. Ka një përzjerje me përbërës aktivë që i jep lëkurës tuaj stabilitetin e përsosur për të bashkuar të gjithë përbërësit. 35 ml
  3.Toner: Funksioni i tij është të balancojë PH-në e lëkurës, i cili çekuilibrohet pas pastrimit të lëkurës. 155 ml
  4.Emulsion: Funksioni i tij është të mbrojë lëkurën nga ndotja dhe të ndihmojë përbërësit aktivë që kemi aplikuar më parë të përthithen shpejt dhe lehtë. 155 ml
  5. Krem: Funksioni i tij është të ndihmojë në ushqimin dhe hidratimin e sipërfaqes së lëkurës. 100 ml
  6. Maska: Funksioni i saj është të ndihmojë në hidratimin e lëkurës, duke i dhënë asaj një efekt shkëlqyes dhe elasticiteti. 2 copë

  Only 3 left in stock

 • Ginseng Gold Silk Eye Cream Special Set 12,000 L

  Seti përmban:

  1. Kremin e syve Ginseng Gold Silk me përmasa 25g
  2. Tonerin Ginseng Gold Silk me përmasa 31ml
  3. Kremin e hollë hidratues Ginseng Gold Silk me përmasa 31ml
  4. Esencën Ginseng Gold Silk me përmasa 5ml
  5. Kremin viskoz Ginseng Gold Silk me përmasa 5ml
  6. Aplikatorin masazhues për sytë

  Përmban një hidratues kremoz për zonat e syve në një linjë të cilësisë më të mirë dhe më të vlerësuar për heqjen dhe zbardhjen e rrudhave. Ideale për probleme me tonin e pabarabartë të lëkurës, njollat e plakjes, pigmentimin, shenjat, apo dëmtimët nga dielli. 99% e saj bëhej nga ari, xhinseng i kuq, fshikëza mëndafshi e artë, qumësht blete. Ari nxit qarkullimin e gjakut dhe i jep më shumë shkëlqim lëkurës.Përdoret për detoksimin e lëkurës duke pastruar sebumin dhe materialet metalike, duke përshpejtuar thithjen e përbërësve të tjerë në lëkurë. Xhinsengu ka minerale anti-oksiduese dhe aminoacide për rigjallërimin e lëkurës së lodhur. Mëndafshi i fshikëzës i nxjerrë nga krimbi i artë, aktivizon rigjenerimin e qelizave të lëkurës. Së fundmi, qumështi i bletës nga mali Jiri kontrollon ekuilibrin e pH, e mban lëkurën të fortë dhe i jep shkëlqim cdo fytyre. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, për përdorim në çdo kohë të ditës.

  një hidratues kremoz për zonat e syve në një linjë të cilësisë më të mirë dhe më të vlerësuar për heqjen dhe zbardhjen e rrudhave. Ideale për probleme me tonin e pabarabartë të lëkurës, njollat e plakjes, pigmentimin, shenjat, apo dëmtimët nga dielli. 99% e saj bëhej nga ari, xhinseng i kuq, fshikëza mëndafshi e artë, qumësht blete. Ari nxit qarkullimin e gjakut dhe i jep më shumë shkëlqim lëkurës.Përdoret për detoksimin e lëkurës duke pastruar sebumin dhe materialet metalike, duke përshpejtuar thithjen e përbërësve të tjerë në lëkurë. Xhinsengu ka minerale anti-oksiduese dhe aminoacide për rigjallërimin e lëkurës së lodhur. Mëndafshi i fshikëzës i nxjerrë nga krimbi i artë, aktivizon rigjenerimin e qelizave të lëkurës. Së fundmi, qumështi i bletës nga mali Jiri kontrollon ekuilibrin e pH, e mban lëkurën të fortë dhe i jep shkëlqim cdo fytyre. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, për përdorim në çdo kohë të ditës.

  Out of stock

 • Ginseng Royal Silk Ampoule Effector 4 Weeks Program Special Set

  Një program inovativ për kujdesin e lëkurës që jep hidratim dhe zvogëlon rrudhat. Shihni rezultatet e ndryshimit brenda 7 ditëve, dhe të plota në 4 javë. Ka gjithsej 28 ampula, 1 ampulë në ditë. Magjia e lëkurës rinore, duke krijuar një lëkurë të ndritshme dhe të shëndetshme. Kjo ampulë thithet lehtësisht në lëkurë për nje efekt si shkëlqyes ashtu edhe rigjenerues, duke luftuar rrudhat. Përmban kompleksin e kolagjenit xhinseng dhe aminoacide të mëndafshit që rrjedhin nga krimbi i artë i mëndafshit për të përmirësuar elasticitetin e lëkurës. Ekstraktet e pasura me lëndë ushqyese i japin lëkurës një pamje më të shëndetshme.

  Out of stock

 • Green Derma Mild Cica Cream Special Set 3,300 L

  Një krem qetësues dhe hidratues i bërë me Centella Asiatica që është formuluar për lëkurë të ndjeshme dhe sensitive. Ky krem hidratues qetëson lëkurën e thatë dhe të irrituar duke e lënë atë të butë dhe të lëmuar. E përshtatshme për çdo tip lëkure, veçanërisht për lëkurën e ndjeshme ndaj ekzemave. Kremi Green Derma CICA është bërë me 5 përbërës të fuqishëm që rrisin dhe forcojnë barrierën tuaj të lëkurës. Centella Asiatica qetëson lëkurën e ndjeshme dhe ndihmon në riparimin e lëkurës së dëmtuar, të irrituar ose të ndjeshme. Madecassoside është një antioksidant anti-inflamator, shërues dhe promovon hidratimin. Asiaticoside ndihmon në forcimin e barrierës së lëkurës dhe nxit rritjen e shëndetshme të qelizave. Acidi Madecassic zbut lëkurën dhe zvogëlon kruajtjet, skuqjet dhe inflamacionet. Acidi Asiatic zbut lëkurën dhe zvogëlon shenjat e hershme të plakjes siç janë vijat e imëta, rrudhat dhe teksturën e pabarabartë të lëkurës.

  In stock

 • Michel Mercier Girlie Candy Apple for Thick hair -Blue 1,300 L

  Furçat Michel Mercier janë krijuar veçanërisht për të zgjidhur flokët tuaj. Janë të lehta, pa dhimbje dhe sigurojnë kujdesin më të mirë të flokëve. Ekziston një furçë e personalizuar për çdo lloj flokësh. Ideale për të gjitha moshat, të rriturit dhe fëmijët. Fleksibiliteti i kunjave është i ndryshëm për çdo lloj flokësh:

  Flokë të Dendur – Më pak fleksibël

  Furçat kanë 428 kunja me 32 lartësi të ndryshme për të ushtruar presionin e duhur në flokët tuaj. Furça masazhon butësisht lëkurën e kokës, duke stimuluar qarkullimin e gjakut.

  Only 4 left in stock

 • Michel Mercier Pastel set: Classic + Travel for Fine Hair-Pink 2,300 L

  Furçat Michel Mercier janë krijuar veçanërisht për të zgjidhur flokët tuaj. Janë të lehta, pa dhimbje dhe sigurojnë kujdesin më të mirë të flokëve. Ekziston një furçë e personalizuar për çdo lloj flokësh. Ideale për të gjitha moshat, të rriturit dhe fëmijët. Fleksibiliteti i kunjave është i ndryshëm për çdo lloj flokësh:

  Flokë të Hollë – Shumë Fleksibël

  Furçat kanë 428 kunja me 32 lartësi të ndryshme për të ushtruar presionin e duhur në flokët tuaj. Furça masazhon butësisht lëkurën e kokës, duke stimuluar qarkullimin e gjakut.

  Only 2 left in stock

 • Michel Mercier Pastel set: Classic + Travel for Normal Hair-Green 2,300 L

  Furçat Michel Mercier janë krijuar veçanërisht për të zgjidhur flokët tuaj. Janë të lehta, pa dhimbje dhe sigurojnë kujdesin më të mirë të flokëve. Ekziston një furçë e personalizuar për çdo lloj flokësh. Ideale për të gjitha moshat, të rriturit dhe fëmijët. Fleksibiliteti i kunjave është i ndryshëm për çdo lloj flokësh:

  Flokë Normal – Fleksibël

  Furçat kanë 428 kunja me 32 lartësi të ndryshme për të ushtruar presionin e duhur në flokët tuaj. Furça masazhon butësisht lëkurën e kokës, duke stimuluar qarkullimin e gjakut.

  In stock

 • Michel Mercier Pastel set: Classic + Travel for Thick Hair-Blue 2,300 L

  Furçat Michel Mercier janë krijuar veçanërisht për të zgjidhur flokët tuaj. Janë të lehta, pa dhimbje dhe sigurojnë kujdesin më të mirë të flokëve. Ekziston një furçë e personalizuar për çdo lloj flokësh. Ideale për të gjitha moshat, të rriturit dhe fëmijët. Fleksibiliteti i kunjave është i ndryshëm për çdo lloj flokësh:

  Flokë të Dendur – Më pak fleksibël

  Furçat kanë 428 kunja me 32 lartësi të ndryshme për të ushtruar presionin e duhur në flokët tuaj. Furça masazhon butësisht lëkurën e kokës, duke stimuluar qarkullimin e gjakut.

  Only 3 left in stock

 • Super Aqua Max Special Travel Kit 1,900 L

  Përfshin Super Aqua Max Creamy Watery Cream (35 ml), Super Aqua Max Watery Emulsion (50ml) dhe Super Aqua Max Watery Toner (50ml). Super Aqua Max Line është një linjë hidratimi nga uji që siguron një ndjesi hidratuese dhe freskuese me ujërat detare Kona të Hawaiit të pasura me minerale të detit të thellë dhe 33 lloje përbërësish hidratues të pastër detarë. Një set i posaçëm për udhëtime që ju ndihmuar të arrini një lëkurë të pastër, të shëndetshme dhe me shkëlqim, duke i dhënë asaj ndjesinë freskuese, hidratimin dhe ushqimet e nevojshme.

  In stock

 • Vitapair C Dark Spot Cream x2 4,100 L

  Vitapair C Dark Spot Cream është një krem i lehtë në trajtë  xheli shkëlqyes i pasuruar me ekstrakt limoni Jeju dhe vitaminë C për një fytyrë më të pastër dhe me pamje të shëndetshme. Niacinamide është i pranishëm për të ndihmuar në hiperpigmentimin, ndërsa ekstrakti i cicës dhe acidi hialuronik qetëson dhe hidraton lëkurën.

  Si t’a përdorni: Pas pastrimit dhe hapave të tjerë të rutinës tuaj, aplikoni këtë krem si hapin e fundit të rutinës të kujdesit për lëkurën.

  Only 9 left in stock

 • Vitapair C Dark Spot Serum Special Set 4,500 L

  Një serum i mbushur me vitaminë c që jep një nxitje të menjëhershme të hidratimit dhe shkëlqimit. I bërë me 10% ekstrakt limoni Jeju, centella asiatica dhe vitaminë c, ky serum ndihmon në zbehjen e njollave të errëta dhe hiperpigmentimit për të zbuluar një lëkurë të ndezur dhe elastike.

  Llojet e lëkurës: E shkëlqyeshme për të gjitha llojet e lëkurës. Vitamina C është fromuluar që të jetë e sigurt dhe për lëkurën e ndjeshme.

  Përfitimet: Linja Vitapair C Line është përpunuar me përpikëri duke përdorur një metodë fermentimi të ftohtë që nxjerr ekstrakte natyrore për 24 orë. Kjo siguron që formula është e butë, por edhe efektive.

  Only 2 left in stock

 • Vitapair C Vitamin Cream Special Set

  Kremi Vitaminës C është një krem me sinergji të gjithanshme i pasuruar me ekstrakt frutash limoni jeshil pa pesticide nga ishulli Jeju, që vepron si krem hidratues në mëngjes dhe maskë gjumi në darkë. Përmban Vitaminën C dhe E, dhe ekstraktin Centella Asiatica për efekt zbardhues të lëkurës dhe për një lëkurë me pamje të shëndetshme dhe elastike. Mënyra e përdorimit: Në mëngjes vendosni një sasi të mjaftueshme në lëkurë të thatë pas tonifikimit, prisni derisa të përthithet plotësisht. Në mbrëmje vendosni një shtresë të trashë para gjumit si hapi i fundit në rutinën tuaj të kujdesit për lëkurën.

  Out of stock

My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories