Baby care

Showing all 5 results

 • Sort by
 • Baby - Facial Cream 50 ml 14.00
  • Mbron lëkurën delikate të foshnjës
  • Parandalon tharjen dhe acarimet
  • Qetëson skuqjet
  • Poligoni është i njohur për efikasitetin në parandalimin e thatësisë, acarimeve dhe skuqjeve në të ardhmen. E pasuruar me vaj Jojoba dhe vaj Hippophae zbut dhe ushqen lëkurën duke e mbrojtur atë dhe duke e bërë atë të butë.
  • Për të gjitha llojet e lëkurës; Për përdorim të përditshëm

  Përbërësit Aktivë:

  • 70% ekstrakt poligoni, i pasuruar me vaj Jojoba dhe vaj hipofi

  In stock

 • Baby Diaper Cream 100ml 11.00
  • Mbron lëkurën delikate të foshnjës
  • Zbut dhe ushqen lëkurën
  • Parandalon tharjen dhe acarimin e lëkurës
  • Qetëson lëkurën
  • Kremi për pelena me bazë poligoni parandalon tharjen, irritimet e vogla dhe skuqjen e shoqëruar me skuqjen e pelenave. Përbërësit aktivë qetësojnë dhe ushqejnë lëkurën në zonat e ekspozimit të lagështisë dhe mbajnë lëkurën e foshnjës të butë dhe të lëmuar.
  • I mirë për të gjitha llojet e lëkurës; Për përdorim të përditshëm

  Përbërësit Aktivë:

  • 40% ekstrakt poligoni, i pasuruar me vaj jojoba, gjalpë kakao dhe kokosit

  In stock

 • Baby Herbal Shampoo 250ml 9.00
  • Mbron lëkurën e kokës nga irritimet
  • Pastron dhe zbut flokët e foshnjës
  • Formula e butë e shampos për fëmijë bazohet në lulet e Kamomilit dhe Barit mijëfletësh, pastron flokët e bebes dhe fëmijëve dhe lëkurën e kokës delikate. I lë flokët të butë, me shkëlqim dhe të këndshëm për prekje. Nuk djeg.
  • I mirë për të gjitha llojet e flokëve; Për përdorim të përditshëm

  Përbërësit Aktivë:

  • Me bazë ekstraktet e luleve të kamomilit dhe barit mijëfletësh, 70% ekstrakt bimor

  Mënyra e përdorimit:

  • Vendoseni butësisht shampon në flokë të lagur, pastrojeni dhe lajeni tërësisht.

  In stock

 • Baby Soapless Soap 250ml 9.00
  • Mbron lëkurën nga thatësia dhe irritimet
  • Qetëson skuqjet
  • Pastron dhe zbut flokët e foshnjës
  • Përbërësit aktivë bimorë përmbajnë veti anti-bakteriale, anti-fungale dhe antiseptike që do të ndihmojnë në mbajtjen e butë të lëkurës së foshnjës tuaj. Për shkak të formulës delikate, mund të përdoret si shampo për fëmijë dhe të rritur me lëkurë delikate.
  • Për të gjitha llojet e lëkurës; Për përdorim të përditshëm

  Përbërësit Aktivë:

  • Me bazë ekstrakt të luleve të kamomilit dhe barit mijëfletësh, 68% ekstrakt bimor

  In stock

 • Nose ease - Nose Herbal Oil 10ml 7.00
  • Promovon shërimin dhe lehtësimin e simptomave të ftohjes dhe hundëve të mbingarkuara
  • I lehtë për t’u përdorur
  • Siguri e lartë për foshnjat dhe fëmijët e vegjël
  • Promovon lehtësimin e hundëve të mbingarkuara
  • Për përdorim të përditshëm

  Përbërësit Aktivë:

  • 100% vajra bimorë, eukalipt, mente dhe vaj nenexhiku

  Mënyra e përdorimit:

  • Vendoseni në hundë disa herë në ditë, sipas nevojës. Gjithashtu mund të masazhohet në gjoks dhe shpatulla për lehtësimin e simptomave të ftohjes.

  In stock

No products were found matching your selection.

Navigation
Close

My Cart

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

Great to see you here!

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy.

Already got an account?

Close

Close

Categories