Hair Care

Showing all 15 results

 • Sort by
 • Baby Herbal Shampoo 250ml 9.00
  • Mbron lëkurën e kokës nga irritimet
  • Pastron dhe zbut flokët e foshnjës
  • Formula e butë e shampos për fëmijë bazohet në lulet e Kamomilit dhe Barit mijëfletësh, pastron flokët e bebes dhe fëmijëve dhe lëkurën e kokës delikate. I lë flokët të butë, me shkëlqim dhe të këndshëm për prekje. Nuk djeg.
  • I mirë për të gjitha llojet e flokëve; Për përdorim të përditshëm

  Përbërësit Aktivë:

  • Me bazë ekstraktet e luleve të kamomilit dhe barit mijëfletësh, 70% ekstrakt bimor

  Mënyra e përdorimit:

  • Vendoseni butësisht shampon në flokë të lagur, pastrojeni dhe lajeni tërësisht.

  In stock

 • Hair Mask - Polygonum 350ml 24.00
  • Përmirëson flokët e ashpër dhe të thatë
  • Zbut flokët, duke i lënë të mëndafshtë, me shkëlqim dhe të shëndetshëm
  • Parandalon hapjen dhe ndarjen e flokëve
  • Forcon flokët për një periudhë afatshkurtër dhe afatgjatë

   

  In stock

 • Herbal Anti Dandruff Shampoo 500ml 17.00
  • Pastron dhe ushqen skalpin dhe flokët
  • Kujdes ditor për zbokthin
  • Vonon zhvillimin e baktereve të zbokthit
  • Qetëson lëkurën e kokës
  • Eliminon thatësinë dhe kruajtjen
  • I lë flokët të butë dhe të lëmuar
  • Efektive kundër seborresë së kokës
  • Përmban 80% të ekstrakteve bimore

  In stock

 • Herbal Shampoo for Dry Hair 500ml 17.00
  • Forcon rrënjët e flokëve dhe mbron lëkurën e kokës
  • Qetëson dhe ndihmon në rehabilitimin e kokës së thatë dhe të dëmtuar
  • Pastron skalpin dhe flokët
  • I lë flokët me shkëlqim dhe të butë
  • Për përdorim të përditshëm

  In stock

 • Herbal Shampoo for Normal\Oily Hair 500ml 17.00
  • Përmban ekstrakte rozmarine dhe dafine
  • Forcon rrënjët e flokëve dhe mbron lëkurën e kokës
  • I lë flokët të butë, të lëmuar dhe me shkëlqim
  • Pastron dhe ushqen skalpin dhe flokët
  • Eliminon sebumin e tepërt
  • Ndihmon në rifitimin e shkëlqimit dhe volumit natyror

  In stock

 • Kids - Herbal Shampoo 500 ml 17.00
  • Pastron dhe ushqen butësisht lëkurën e kokës dhe flokët e llojit tuaj
  • Forcon rrënjët e flokëve dhe mbron lëkurën e kokës së fëmijës suaj
  • Përbërësit aktivë eleminojnë sebumin e tepërt
  • Shampoja ndihmon për të mbajtur shkëlqimin dhe volumin natyral të flokëve
  • Përmban 70% ekstrakte rozmarine dhe dafine

  In stock

 • Men - Herbal Shampoo for Normal Hair 500ml 17.00
  • Përmban ekstrakte rozmarine dhe dafine
  • Forcon rrënjët e flokëve dhe mbron lëkurën e kokës
  • I lë flokët të butë, të lëmuar dhe me shkëlqim
  • Pastron dhe ushqen skalpin dhe flokët
  • Eliminon sebumin e tepërt
  • Ndihmon në rifitimin e shkëlqimit dhe volumit natyral

  In stock

 • Michel Mercier Girlie Brush Cotton Candy for Fine hair -Pink 11.00

  Furçat Michel Mercier janë krijuar veçanërisht për të zgjidhur flokët tuaj. Janë të lehta, pa dhimbje dhe sigurojnë kujdesin më të mirë të flokëve. Ekziston një furçë e personalizuar për çdo lloj flokësh. Ideale për të gjitha moshat, të rriturit dhe fëmijët. Fleksibiliteti i kunjave është i ndryshëm për çdo lloj flokësh:

  Flokë të Hollë – Shumë Fleksibël

  Furçat kanë 428 kunja me 32 lartësi të ndryshme për të ushtruar presionin e duhur në flokët tuaj. Furça masazhon butësisht lëkurën e kokës, duke stimuluar qarkullimin e gjakut.

  Out of stock

 • Michel Mercier Girlie Brush Marshmallow for Normal hair -Purple 11.00

  Furçat Michel Mercier janë krijuar veçanërisht për të zgjidhur flokët tuaj. Janë të lehta, pa dhimbje dhe sigurojnë kujdesin më të mirë të flokëve. Ekziston një furçë e personalizuar për çdo lloj flokësh. Ideale për të gjitha moshat, të rriturit dhe fëmijët. Fleksibiliteti i kunjave është i ndryshëm për çdo lloj flokësh:

  Flokë Normal – Fleksibël

  Furçat kanë 428 kunja me 32 lartësi të ndryshme për të ushtruar presionin e duhur në flokët tuaj. Furça masazhon butësisht lëkurën e kokës, duke stimuluar qarkullimin e gjakut.

  Out of stock

 • Michel Mercier Girlie Candy Apple for Thick hair -Blue 11.00

  Furçat Michel Mercier janë krijuar veçanërisht për të zgjidhur flokët tuaj. Janë të lehta, pa dhimbje dhe sigurojnë kujdesin më të mirë të flokëve. Ekziston një furçë e personalizuar për çdo lloj flokësh. Ideale për të gjitha moshat, të rriturit dhe fëmijët. Fleksibiliteti i kunjave është i ndryshëm për çdo lloj flokësh:

  Flokë të Dendur – Më pak fleksibël

  Furçat kanë 428 kunja me 32 lartësi të ndryshme për të ushtruar presionin e duhur në flokët tuaj. Furça masazhon butësisht lëkurën e kokës, duke stimuluar qarkullimin e gjakut.

  Out of stock

 • Michel Mercier Pastel set: Classic + Travel for Fine Hair-Pink 19.00

  Furçat Michel Mercier janë krijuar veçanërisht për të zgjidhur flokët tuaj. Janë të lehta, pa dhimbje dhe sigurojnë kujdesin më të mirë të flokëve. Ekziston një furçë e personalizuar për çdo lloj flokësh. Ideale për të gjitha moshat, të rriturit dhe fëmijët. Fleksibiliteti i kunjave është i ndryshëm për çdo lloj flokësh:

  Flokë të Hollë – Shumë Fleksibël

  Furçat kanë 428 kunja me 32 lartësi të ndryshme për të ushtruar presionin e duhur në flokët tuaj. Furça masazhon butësisht lëkurën e kokës, duke stimuluar qarkullimin e gjakut.

  Out of stock

 • Michel Mercier Pastel set: Classic + Travel for Normal Hair-Green 19.00

  Furçat Michel Mercier janë krijuar veçanërisht për të zgjidhur flokët tuaj. Janë të lehta, pa dhimbje dhe sigurojnë kujdesin më të mirë të flokëve. Ekziston një furçë e personalizuar për çdo lloj flokësh. Ideale për të gjitha moshat, të rriturit dhe fëmijët. Fleksibiliteti i kunjave është i ndryshëm për çdo lloj flokësh:

  Flokë Normal – Fleksibël

  Furçat kanë 428 kunja me 32 lartësi të ndryshme për të ushtruar presionin e duhur në flokët tuaj. Furça masazhon butësisht lëkurën e kokës, duke stimuluar qarkullimin e gjakut.

  Out of stock

 • Michel Mercier Pastel set: Classic + Travel for Thick Hair-Blue 19.00

  Furçat Michel Mercier janë krijuar veçanërisht për të zgjidhur flokët tuaj. Janë të lehta, pa dhimbje dhe sigurojnë kujdesin më të mirë të flokëve. Ekziston një furçë e personalizuar për çdo lloj flokësh. Ideale për të gjitha moshat, të rriturit dhe fëmijët. Fleksibiliteti i kunjave është i ndryshëm për çdo lloj flokësh:

  Flokë të Dendur – Më pak fleksibël

  Furçat kanë 428 kunja me 32 lartësi të ndryshme për të ushtruar presionin e duhur në flokët tuaj. Furça masazhon butësisht lëkurën e kokës, duke stimuluar qarkullimin e gjakut.

  Out of stock

 • Rosemary Conditioner 500 ml 13.00
  • Përmirëson flokët e ashpër dhe të thatë
  • I bën flokët të lehtë për tu krehur
  • Zbut flokët, duke i lënë të mëndafshtë, me shkëlqim dhe të shëndetshëm
  • Jep një pamje natyrale dhe i mban flokët të lëmuar
  • Ushqen dhe forcon flokët
  • Përmban 95% ekstrakte rozmarine

  In stock

 • Rosemary Detangler Spray 250 ml 14.00
  • Spraj flokësh me bazë ekstrakti rozmarine për të zgjidhur nyjet dhe ngatërresat e flokëve
  • Përmban përbërës hidratues që mbrojnë dhe ushqejn flokët
  • I bën flokët të lehtë për tu krehur
  • Jep një pamje natyrale dhe i mban flokët të butë

  In stock

No products were found matching your selection.

Navigation
Close

My Cart

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

Great to see you here!

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy.

Already got an account?

Close

Close

Categories