• Baby Herbal Shampoo 250ml 9.00
  • Mbron lëkurën e kokës nga irritimet
  • Pastron dhe zbut flokët e foshnjës
  • Formula e butë e shampos për fëmijë bazohet në lulet e Kamomilit dhe Barit mijëfletësh, pastron flokët e bebes dhe fëmijëve dhe lëkurën e kokës delikate. I lë flokët të butë, me shkëlqim dhe të këndshëm për prekje. Nuk djeg.
  • I mirë për të gjitha llojet e flokëve; Për përdorim të përditshëm

  Përbërësit Aktivë:

  • Me bazë ekstraktet e luleve të kamomilit dhe barit mijëfletësh, 70% ekstrakt bimor

  Mënyra e përdorimit:

  • Vendoseni butësisht shampon në flokë të lagur, pastrojeni dhe lajeni tërësisht.

  In stock

 • Hair Mask – Polygonum 350ml 24.00
  • Përmirëson flokët e ashpër dhe të thatë
  • Zbut flokët, duke i lënë të mëndafshtë, me shkëlqim dhe të shëndetshëm
  • Parandalon hapjen dhe ndarjen e flokëve
  • Forcon flokët për një periudhë afatshkurtër dhe afatgjatë

   

  In stock

 • Herbal Anti Dandruff Shampoo 500ml 17.00
  • Pastron dhe ushqen skalpin dhe flokët
  • Kujdes ditor për zbokthin
  • Vonon zhvillimin e baktereve të zbokthit
  • Qetëson lëkurën e kokës
  • Eliminon thatësinë dhe kruajtjen
  • I lë flokët të butë dhe të lëmuar
  • Efektive kundër seborresë së kokës
  • Përmban 80% të ekstrakteve bimore

  In stock

 • Herbal Shampoo for Dry Hair 500ml 17.00
  • Forcon rrënjët e flokëve dhe mbron lëkurën e kokës
  • Qetëson dhe ndihmon në rehabilitimin e kokës së thatë dhe të dëmtuar
  • Pastron skalpin dhe flokët
  • I lë flokët me shkëlqim dhe të butë
  • Për përdorim të përditshëm

  In stock

 • Herbal Shampoo for Normal\Oily Hair 500ml 17.00
  • Përmban ekstrakte rozmarine dhe dafine
  • Forcon rrënjët e flokëve dhe mbron lëkurën e kokës
  • I lë flokët të butë, të lëmuar dhe me shkëlqim
  • Pastron dhe ushqen skalpin dhe flokët
  • Eliminon sebumin e tepërt
  • Ndihmon në rifitimin e shkëlqimit dhe volumit natyror

  In stock

 • Kids – Herbal Shampoo 500 ml 17.00
  • Pastron dhe ushqen butësisht lëkurën e kokës dhe flokët e llojit tuaj
  • Forcon rrënjët e flokëve dhe mbron lëkurën e kokës së fëmijës suaj
  • Përbërësit aktivë eleminojnë sebumin e tepërt
  • Shampoja ndihmon për të mbajtur shkëlqimin dhe volumin natyral të flokëve
  • Përmban 70% ekstrakte rozmarine dhe dafine

  In stock

 • Men – Herbal Shampoo for Normal Hair 500ml 17.00
  • Përmban ekstrakte rozmarine dhe dafine
  • Forcon rrënjët e flokëve dhe mbron lëkurën e kokës
  • I lë flokët të butë, të lëmuar dhe me shkëlqim
  • Pastron dhe ushqen skalpin dhe flokët
  • Eliminon sebumin e tepërt
  • Ndihmon në rifitimin e shkëlqimit dhe volumit natyral

  In stock

 • Rosemary Conditioner 500 ml 13.00
  • Përmirëson flokët e ashpër dhe të thatë
  • I bën flokët të lehtë për tu krehur
  • Zbut flokët, duke i lënë të mëndafshtë, me shkëlqim dhe të shëndetshëm
  • Jep një pamje natyrale dhe i mban flokët të lëmuar
  • Ushqen dhe forcon flokët
  • Përmban 95% ekstrakte rozmarine

  In stock

 • Rosemary Detangler Spray 250 ml 14.00
  • Spraj flokësh me bazë ekstrakti rozmarine për të zgjidhur nyjet dhe ngatërresat e flokëve
  • Përmban përbërës hidratues që mbrojnë dhe ushqejn flokët
  • I bën flokët të lehtë për tu krehur
  • Jep një pamje natyrale dhe i mban flokët të butë

  In stock

Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories