• Kids – Herbal Shampoo 500 ml 17.00
  • Pastron dhe ushqen butësisht lëkurën e kokës dhe flokët e llojit tuaj
  • Forcon rrënjët e flokëve dhe mbron lëkurën e kokës së fëmijës suaj
  • Përbërësit aktivë eleminojnë sebumin e tepërt
  • Shampoja ndihmon për të mbajtur shkëlqimin dhe volumin natyral të flokëve
  • Përmban 70% ekstrakte rozmarine dhe dafine
 • KIDS SUN SAVER Sun Protector Spray SPF50 PA+++ 200ml 21.00
  • Testuar dermatologjikisht
  • Hipoalergjik, ideal për lëkurën e ndjeshme të fëmijëve
  • Përmban ekstrakte të poligonit dhe vajit të jojobës
  • Pasuruar me vitamina E dhe B
  • Rezistent ndaj ujit, i padukshëm, thithet shpejt
  • Thahet shpejt dhe krijon një efekt ftohës
 • Michel Mercier Girlie Brush Cotton Candy for Fine hair -Pink 11.00

  Furçat Michel Mercier janë krijuar veçanërisht për të zgjidhur flokët tuaj. Janë të lehta, pa dhimbje dhe sigurojnë kujdesin më të mirë të flokëve. Ekziston një furçë e personalizuar për çdo lloj flokësh. Ideale për të gjitha moshat, të rriturit dhe fëmijët. Fleksibiliteti i kunjave është i ndryshëm për çdo lloj flokësh:

  Flokë të Hollë – Shumë Fleksibël

  Furçat kanë 428 kunja me 32 lartësi të ndryshme për të ushtruar presionin e duhur në flokët tuaj. Furça masazhon butësisht lëkurën e kokës, duke stimuluar qarkullimin e gjakut.

 • Michel Mercier Girlie Brush Marshmallow for Normal hair -Purple 11.00

  Furçat Michel Mercier janë krijuar veçanërisht për të zgjidhur flokët tuaj. Janë të lehta, pa dhimbje dhe sigurojnë kujdesin më të mirë të flokëve. Ekziston një furçë e personalizuar për çdo lloj flokësh. Ideale për të gjitha moshat, të rriturit dhe fëmijët. Fleksibiliteti i kunjave është i ndryshëm për çdo lloj flokësh:

  Flokë Normal – Fleksibël

  Furçat kanë 428 kunja me 32 lartësi të ndryshme për të ushtruar presionin e duhur në flokët tuaj. Furça masazhon butësisht lëkurën e kokës, duke stimuluar qarkullimin e gjakut.

 • Michel Mercier Girlie Candy Apple for Thick hair -Blue 11.00

  Furçat Michel Mercier janë krijuar veçanërisht për të zgjidhur flokët tuaj. Janë të lehta, pa dhimbje dhe sigurojnë kujdesin më të mirë të flokëve. Ekziston një furçë e personalizuar për çdo lloj flokësh. Ideale për të gjitha moshat, të rriturit dhe fëmijët. Fleksibiliteti i kunjave është i ndryshëm për çdo lloj flokësh:

  Flokë të Dendur – Më pak fleksibël

  Furçat kanë 428 kunja me 32 lartësi të ndryshme për të ushtruar presionin e duhur në flokët tuaj. Furça masazhon butësisht lëkurën e kokës, duke stimuluar qarkullimin e gjakut.

 • Nose ease – Nose Herbal Oil 10ml 7.00
  • Promovon shërimin dhe lehtësimin e simptomave të ftohjes dhe hundëve të mbingarkuara
  • I lehtë për t’u përdorur
  • Siguri e lartë për foshnjat dhe fëmijët e vegjël
  • Promovon lehtësimin e hundëve të mbingarkuara
  • Për përdorim të përditshëm

  Përbërësit Aktivë:

  • 100% vajra bimorë, eukalipt, mente dhe vaj nenexhiku

  Mënyra e përdorimit:

  • Vendoseni në hundë disa herë në ditë, sipas nevojës. Gjithashtu mund të masazhohet në gjoks dhe shpatulla për lehtësimin e simptomave të ftohjes.
 • X-Toosh Herbal Insect Repellent Spray 100 ml 17.00

  Spraj aromatik kundër insekteve, me bazë vajra aromatik bimor. Me vajra eukalipti, eukalipt limoni, citronella, livando, limon dhe vitamin E. Provuar që ofron mbrojtje efektive kundër pickimit të mushkonjave për disa orë. Për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm. Me përbërje të lehtë dhe aromë të këndshme bimore. Për të rriturit dhe fëmijët mbi moshën 3 vjeç.

Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories