• Caftan – Polygonum Foot Cream 250ml – Pump 21.00

  Mund të përdoret për:

  • “Këmbën e atletit”
  • Këmbët diabetike
  • Pedikyr, masazh
  • Thatësi, çarje, djersë, flluska, prerje, kruajtje

   

  • Testuar dermatologjikisht
  • Hipoalergjik
  • Top5 bestseller në të gjithë botën
  • Provuar klinikisht për trajtimin afatgjatë të “kërpudhave në këmbë”

  In stock

 • Cranberry – Intimate Wash 250ml 17.00
  • Me bazë ekstrakte boronice, e njohur për të ndihmuar në shërimin e inflamacionit
  • pH i ulët (acid)
  • Përmban acid laktik i njohur për të luftuar candida
  • Nuk i than zonat e ndjeshme
  • Përmban sapunë të butë që eliminojnë kruajtjen
  • Parandalon erën e keqe dhe freskon zonën

  In stock

 • DRY HANDS – Hand Cream 100 ml 14.00
  • Për trajtimin e duarve të thata, të çara, gërvishtjet, bërrylat dhe gishtat e thatë.
  • Trajton gjithashtu çarje dhe lëkurë të ndjeshme, të kuqe
  • Trajton “duart e punës”
  • Përthithet shpejt

  In stock

 • Dry Hands – Hand Cream Bottle Pump 250 ml 21.00
  • Për trajtimin e duarve të thata, të çara, gërvishtjet, bërrylat dhe gishtat e thatë
  • Trajton gjithashtu çarje dhe lëkurë të ndjeshme, të kuqe
  • Trajton “duart e punës”
  • Përhithet shpejt

  In stock

 • HerbAtopic 21.00
  • Krem trupi ditor për lëkurë shumë të thatë, të kuqe dhe të irrituar
  • Përqendrim i lartë i ekstrakteve të Polygonum qetësues dhe qetëson skuqjet dhe irritimet e lëkurës
  • Trajtim intensiv për lëkurën atopike
  • Thithet shpejt
  • Hipoalergjik
  • Pa aromë
  • Pa steroide

  In stock

 • J&M Herbal Massage Ointment 50ml 16.00
  • Me ekstrakte shumë të përqendruara bimor: Withania Somnifera, Laurus Nobilis, Hamamelis Virginiana dhe Inula Helenium
  • Promovon shërimin dhe lehtësimin e muskujve dhe nyjeve të fryra, si dhe dhimbjeve të muskujve dhe shpinës.
  • Qetëson dhe ul dhimbjet
  • E shkëlqyeshme për ushtarët dhe atletët
  • Pomada perfekte për të gjitha llojet e lëkurës

  In stock

 • Polygonum Body Lotion 150ml 14.00
  • Përmban 77% ekstrakt bimor Poligonumi
  • E pasuruar me vaj Jojoba
  • Hidraton dhe mbron lëkurën tuaj nga dehidratimi dhe plasaritjet
  • Ndihmon në rikthimin e elasticitetit të lëkurës
  • Ndihmon në prodhimin e kolagjenit dhe përmirëson elasticitetin e fibrave elastike të lëkurës

  In stock

 • Redskin – Polygonum Anti-Chafe Cream 100ml 14.00
  • Formula me bazë bimore ndihmon në zvogëlimin e skuqjes dhe acarimit të lëkurës
  • E përsosur për të lehtësuar rrjepjet e pakëndshme dhe për ta lënë lëkurën të hidratuar dhe të ekuilibruar
  • Mbron lëkurën e irrituar në zona të ndjeshme, të tilla si rreth ijës, nën sqetull, shpatulla, qafë
  • Nxit shërimin dhe lehtësimin
  • Përmban 75% ekstrakt të poligonit
  • Pa aromë
  • Përthithet shpejt
  • Hipoalergjik

  In stock

 • Redskin – Polygonum Anti-Chafe Cream 250ml 21.00
  • Formula me bazë bimore, ndihmon në zvogëlimin e skuqjes dhe acarimit të lëkurës
  • E përsosur për të lehtësuar rrjepjet e pakëndshme dhe për ta lënë lëkurën të hidratuar dhe të ekuilibruar
  • Mbron lëkurën e irrituar në zona të ndjeshme, të tilla si rreth ijës, nën sqetull, shpatulla, qafë
  • Nxit shërim dhe qetësim
  • Përmban 75% ekstrakt të poligonit
  • Pa aromë
  • Përthithet shpejt
  • Hipoalergjik

  In stock

 • Skin Saver – Ointment 50ml 17.00
  • Përmban 99% ekstrakte bimore të Poligonumit, Sherebelës, Myrtle dhe Artemisës
  • Ruan lëkurën e lëmuar, të butë dhe të shëndetshme
  • Qetëson lëkurën delikate
  • I përshtatshëm veçanërisht për lëkurën e thatë dhe të acaruar duke ofruar lehtësim të menjëhershëm
  • Formuluar për të siguruar mbrojtje efektive dhe rigjenerimin e lëkurës së dëmtuar

  In stock

 • Teenage – Polygonum Teenage Cream 50ml 12.00
  • Than puçrrat dhe ushqen lëkurën shpejt
  • I than aknet në mënyrë natyral si dhe ndihmon në rindërtimin e indeve të shëndetshme të lëkurës
  • Efektive në shenja të reja aknesh
  • Nuk përmban vaj

  In stock

 • X-Toosh Herbal Insect Repellent Spray 100 ml 17.00

  Spraj aromatik kundër insekteve, me bazë vajra aromatik bimor. Me vajra eukalipti, eukalipt limoni, citronella, livando, limon dhe vitamin E. Provuar që ofron mbrojtje efektive kundër pickimit të mushkonjave për disa orë. Për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm. Me përbërje të lehtë dhe aromë të këndshme bimore. Për të rriturit dhe fëmijët mbi moshën 3 vjeç.

  In stock

Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories