Skin Care

Showing 16 results

 • Sort by
 • Anti-Aging - Face Gel SPF 30 50ml 28.00
  • I pasur me antioksidant që neutralizojn efektet e radikalëve të lirë në trupat tanë
  • Ndihmon në zvogëlimin e shenjave të dukshme të plakjes së lëkurës
  • Ushqen thellë lëkurën
  • Pasuron lëkurën me vitamina
  • Pa paraben
  • Hipoalergjik

  In stock

 • Anti-Aging - Facial Sheet Mask (4 units box) 34.00
  • Bazuar në ekstraktet e shegës dhe poligonit që përmban përbërës hidratues, acide alfahidroksi dhe vitamina
  • Siguron ushqim të thellë të lëkurës
  • I pasur me antioksidantë që mbrojnë lëkurën
  • Përbërësit aktivë bimorë inkurajojnë prodhimin e kolagjenit dhe fibrave të elastinës në lëkurë dhe kështu kontribon në elasticitetin e lëkurës
  • Përmirëson dhe rinon lëkurën e ashpër dhe të thatë dhe ndihmon në ruajtjen e lëkurës së shëndetshme

  In stock

 • Day Cream for Dry Skin - 50ml 21.00
  • Hidratoni dhe ushqeni llojet e lëkurës së thatë dhe të kombinuar
  • Qetësoni lëkurën e thatë me vitaminë C dhe ekstrakt shege
  • Pasuruar me vajra të pastër jojoba dhe drithëra gruri për thithje më të mirë të përbërësve aktivë natyralë
  • Përhithet lehtësisht

  In stock

 • Day Cream for Normal to Oily Skin - 50ml 21.00
  • E pasur me antioksidantë, qetëson, ushqen dhe hidraton lëkurën e fytyrës
  • Pasuruar me vaj të pastër jojoba për thithjen më të mirë të përbërësve aktivë natyralë
  • Thithet lehtësisht, lë lëkurën të butë dhe të lëmuar
  • E përsosur për të luftuar radikalet e lira

  In stock

 • DRY HANDS - Hand Cream 100 ml 14.00
  • Për trajtimin e duarve të thata, të çara, gërvishtjet, bërrylat dhe gishtat e thatë.
  • Trajton gjithashtu çarje dhe lëkurë të ndjeshme, të kuqe
  • Trajton “duart e punës”
  • Përthithet shpejt

  In stock

 • Facial Cleansing Gel 150ml 12.00
  • Përmban ekstrakte të luleve të kamomilit dhe barit mijëfletësh, të famshme për parandalimin e irritimeve të lëkurës dhe për të arritur ekuilibrin e sebumit në lëkurë
  • Ndihmon në rehabilitimin e gjendjeve të ndryshme të lëkurës si seborreja, dermatiti
  • Mbron lëkurën nga thatësia
  • E lë lëkurën të butë dhe të lëmuar
  • Ndihmon në mirëmbajtjen e lëkurës

  In stock

 • Herbal Eye & Neck Cream 50ml 24.00
  • Krem ushqyes për fytyrën, qafën dhe sytë
  • Riparon dhe mbron lëkurën tuaj nga shenjat e hershme të plakjes
  • E përsosur për të luftuar radikalet e lira
  • Kontribon në elasticitetin e lëkurës
  • Ndihmon në rinovimin e indeve të lëkurës
  • Përmirësoni dhe ringjallë lëkurën

  In stock

 • KIDS SUN SAVER Sun Protector Spray SPF50 PA+++ 200ml 21.00
  • Testuar dermatologjikisht
  • Hipoalergjik, ideal për lëkurën e ndjeshme të fëmijëve
  • Përmban ekstrakte të poligonit dhe vajit të jojobës
  • Pasuruar me vitamina E dhe B
  • Rezistent ndaj ujit, i padukshëm, thithet shpejt
  • Thahet shpejt dhe krijon një efekt ftohës

  In stock

 • Night Cream - Normal to Oily 50 ml 21.00
  • Ushqen lëkurën gjatë natës
  • Pasuruar me gjalpë të pastër kakaoje, jojoba dhe vajra kokosi për të rehabilituar lëkurën
  • Ndihmon në rinovimin e indeve të lëkurës dhe mirëmbajtjen e lëkurës së shëndetshme
  • E lë lëkurën të butë dhe të butë në prekje
  • Ndihmon në vonimin e procesit të plakjes së lëkurës
  • Kontribon në elasticitetin e lëkurës
  • 75% ekstrakt Rozmarine

  In stock

 • Night Cream -Dry Skin 50 ml 21.00
  • Pasuruar me gjalpë të pastër kakaoje, jojoba dhe vajra kokosi për të rehabilituar lëkurën
  • Hidratoni lëkurën e thatë gjatë natës me një krem fytyre viskoz dhe të pasur
  • Qetëson dhe hidraton lëkurën gjatë natës
  • Përmirësoni dhe rinovoni lëkurën e ashpër dhe të thatë
  • Ndihmon në rinovimin e indeve të lëkurës

  In stock

 • Polygonum Body Lotion 150ml 14.00
  • Përmban 77% ekstrakt bimor Poligonumi
  • E pasuruar me vaj Jojoba
  • Hidraton dhe mbron lëkurën tuaj nga dehidratimi dhe plasaritjet
  • Ndihmon në rikthimin e elasticitetit të lëkurës
  • Ndihmon në prodhimin e kolagjenit dhe përmirëson elasticitetin e fibrave elastike të lëkurës

  In stock

 • Polygonum Hand Cream 100ml 11.00
  • Përmban 70% ekstrakt Poligonumi
  • Riparon lëkurën e thatë dhe të plasaritur të duarve, bërrylave dhe gishtave
  • Ushqen, hidraton dhe mbron lëkurën tuaj
  • Jep një ndjenjë të butë dhe të këndshme
  • Përthithet shpejt në lëkurë

  In stock

 • Pomegranate and Polygonum - Skin Booster Serum 31.00
  • Përzierja e ekstrakteve bimore të shegës, poligonumit, myrtle dhe artemisës
  • Hidraton dhe mbron lëkurën e fytyrës dhe qafës
  • E pasur me vitamina dhe lëndë ushqyese për zbutjen dhe rigjenerimin e lëkurës tuaj
  • E bën lëkurën e thatë dhe të ashpër të duket sërish rrezatuese dhe e shëndetshme

  In stock

 • Redskin - Polygonum Anti-Chafe Cream 100ml 14.00
  • Formula me bazë bimore ndihmon në zvogëlimin e skuqjes dhe acarimit të lëkurës
  • E përsosur për të lehtësuar rrjepjet e pakëndshme dhe për ta lënë lëkurën të hidratuar dhe të ekuilibruar
  • Mbron lëkurën e irrituar në zona të ndjeshme, të tilla si rreth ijës, nën sqetull, shpatulla, qafë
  • Nxit shërimin dhe lehtësimin
  • Përmban 75% ekstrakt të poligonit
  • Pa aromë
  • Përthithet shpejt
  • Hipoalergjik

  In stock

 • Skin Saver - Ointment 50ml 17.00
  • Përmban 99% ekstrakte bimore të Poligonumit, Sherebelës, Myrtle dhe Artemisës
  • Ruan lëkurën e lëmuar, të butë dhe të shëndetshme
  • Qetëson lëkurën delikate
  • I përshtatshëm veçanërisht për lëkurën e thatë dhe të acaruar duke ofruar lehtësim të menjëhershëm
  • Formuluar për të siguruar mbrojtje efektive dhe rigjenerimin e lëkurës së dëmtuar

  In stock

 • Sun Protection Cream - Face &neck sun saver SPF 50 - 50 ml 23.00
  • Përmban ekstrakte të vajit poligon dhe jojoba
  • Pasuruar me vitamina dhe ekstrakte bimore
  • Hidratues natyral
  • Formon një mburojë mbi lëkurë
  • Mbulimi i një spektri të gjerë
  • Pa kimikate, hipoalergjike, pa paraben
  • Krem shumë delikat për lëkurë të ndjeshme
  • I lehtë dhe përthithet shpejt

  In stock

No products were found matching your selection.

Navigation
Close

My Cart

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

Great to see you here!

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy.

Already got an account?

Close

Close

Categories