• Africa Bird Homme All in One Fresh Controller 4,800 L

  Africa Bird Homme All in One Fresh Controller përmban toner, balsam dhe esencë për një aplikim të përgjithshëm (3 në 1) për meshkujt që sapo kanë filluar me kujdesin ndaj lëkurës dhe janë konfuz nga gjithë hapat. Kjo formulë jo ngjitëse është bërë për lëkurën e yndyrshme për të siguruar kontrollin e sebumit. Zbardhja dhe përmirësimi i rrudhave nga tekstura e freskët që ndihmon lëkurën tuaj të hidratohet pasi ndihmon në ruajtjen e ekuilibrit të vajit dhe ujit në lëkurë. Përdor përbërës bimorë dhe përbërës që vijnë nga lulet si uji i Pemës Baobab, fara e Baobabit, Red Roi dhe shkurre. Hidratim i qëndrueshëm me kontroll të sebumit dhe një aromë të freskët detare.

  In stock

 • Africa Bird Homme All in One Moisturizer 4,000 L

  Kremi i lehtë hidratues Afrika Bird Bird Homme All in One përmban në të locion për lëkurën dhe esencë. Përmban përbërës nga pema baobab për lëkurën e burrave. E përshtashme për lëkurë të thatë pasi ofron hidratim të thellë. Pas larjes ose rruajtjes, shpërndani sasinë e duhur në duar për ta vendosur mbi fytyrën tuaj.

  Only 2 left in stock

 • Africa Bird Homme Camo Cream SPF15, PA+ 1,100 L

  Sistemi super mbulues siguron një përshtatje të lehtë dhe të shkëlqyeshme me lëkurën. Pudra e kontrollit të sebumit në pore mban sebumin dhe djersën larg për ta mbajtur lëkurën të butë. Pastrimi është i mundur lehtësisht me një larës.

  1. Ngjyra jeshile – Kompleks çaji bimor
  2. Ngjyra kafe – Ekstrakt i rrënjës së Pishës së Artë
  3. Ngjyra e zezë – Ekstrakt frutash nga pema e rrushit oriental

  In stock

 • Africa Bird Homme Oil Cut Watery Cream 3,800 L

  Një krem i freskët dhe hidratues për burrat, që mbush lëkurën e thatë dhe të tendosur me lagështi duke ndihmuar në zvogëlimin e rrudhave dhe shkëlqimin e lëkurës. Ekstrakti i farës Baobab dhe ekstrakti i gjetheve Rooibos hidratojnë dhe vitalizojnë lëkurën teksa në të njejtën kohë, forcojnë aftësinë e lëkurës për të ruajtur hidratimin. Një zgjedhje perfekte për burrat që dëshirojnë një lëkurës jo-ngjitëse dhe të hidratuar.

  In stock

 • Argan 20º Essential Toner 2,550 L

  Toneri Agran 20 Essential është formuluar me vaj argani organik marokeni për të siguruar efekte ushqyese dhe forcuese të lëkurës. E bërë me teknologjinë e temperaturave të larta të Nature Republic, linja e kujdesit të lëkurës Argan 20 absorbohet lehtësisht në lëkurë për ta lënë lëkurën të lagur dhe të butë. E përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës, por ideale për lëkurë të thatë, që rripet kollaj. Hidratimi i thellë i lëkurës dhe ushqimi i pasur për orë të gjata, qetëson dhe forcon lëkurën.

  Si ta përdorni: Pasi të keni pastruar fytyrën, tundeni shishen që të përzihet. Spërkateni 20-30cm larg fytyrës duke i mbajtur sytë mbyllur. Fërkojeni për t’u përthithur shpejtë.

  In stock

 • Argan 20º Oil Essence 3,500 L

  Agran 20 Oil Essence është bërë me vaj argani, si dhe gjalpë shea për një aplikim të butë, duke e lënë lëkurën të lagur dhe të lëmuar. Ekstrakte vajore të bimëve të ndryshme përdoren për rinovimin e lëkurës. E bërë me teknologjinë e temperaturave të larta të Nature Republic, linja e kujdesit të lëkurës argan 20 absorbohet lehtësisht në lëkurë për ta lënë lëkurën të lagur dhe të butë. Është një esencë si vajore ashtu dhe kremoze për të gjitha llojet e lëkurës, por ideale për lëkurë të thatë që rripet kollaj.

  In stock

 • Argan 20º Real Cream

  Agran 20 Real Cream është formuluar me vaj organik argan maroken për të siguruar efekte ushqyese dhe forcuese të lëkurës. Ky krem ndihmon për të qetësuar lëkurën e thatë me anë të ushqimit për të arritur një lëkurë të fortë dhe rrezatuese. Vaji i fermentuar i arganit është krijuar për t’iu përgjigjur temperaturës së trupit për përthithjen më të mirë. Është një krem që shkrin në lëkurë, i bërë me vaj argani të thartuar, i përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurës, por ideal për lëkurë të thatë dhe lëkurë që rripet lehtësisht. Pa 7 aditivë (pa benzinë, pa etanol, pa vaj mineral, pa ngjyra artificiale, pa benzofenon, pa surfactant sulfati, pa BHT).

  Out of stock

 • Argan 20º Steam Emulsion 2,800 L

  Emulsioni Argan 20 Steam është bërë me vaj argani të fermentuar i cili siguron ushqimin e lëkurës. Vaji i arganit ka veti të shkëlqyera forcuese dhe anti-plakje që ndihmon në shënjestrimin e rrudhave. E bërë me teknologjinë e temperaturave të larta të Nature Republic, linja e kujdesit të lëkurës Argan 20 absorbohet lehtësisht në lëkurë për ta lënë lëkurën të lagur dhe të butë. Hidratimi i thellë i lëkurës dhe ushqimi i pasur për orë të gjata, qetëson dhe forcon lëkurën. E përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës, por ideale për lëkurë të thatë, që rripet kollaj.

  Mënyra e përdorimit: Pasi të keni aplikuar Argan 20 Oil Essence, shpërndani emulsionin në pëllëmbën e dorës dhe përhapeni në të gjithë fytyrën plotësisht derisa ajo të hidrohet plotësisht.

  In stock

 • Bee Venom Emulsion

  Emulsioni i freskët nuk është ngjitës, por përthithet me lagështi. Hidraton llojet e lëkurës që kanë nevojë për kontroll të vajit dhe lagështisë. Zbut teksturën e lëkurës dhe ndihmon në relaksimin e saj. Helmi i bletes zhbllokon poret dhe heq papastërtitë, ndërsa përmbajtja e melatinës në pështymën e bletës ndihmon në mbrojtjen e lëkurave të ndjeshme. Bëhet nga ekstrakte të lëvores së gjedhit dhe përbërës natyralë që ndihmojnë në qetësimin dhe hidratimin e lëkurës. Kthen lëkurën e ndjeshme dhe të skuqur në lëkurë të pastër dhe të shëndetshme. Lehtëson acarimet dhe stresin e lëkurës. Për përdorim në cdo kohë të ditës në lëkurat e prirura për akne.

  Out of stock

 • Bee Venom Toner 2,000 L

  Toneri me helm blete përmban acid salicilik dhe 83% kompleks helm blete. Kontrollon nivelet e PH dhe lehtëson stresin e lëkurës. Kthen lëkurën e lodhur dhe të errët në lëkurë të ndritshme dhe me shkëlqim. Trajton lëkurën e ndjeshme dhe të prirur për akne. Zhbllokon poret dhe zhduk papastërtitë. Zbut acarimet, inflamacionin dhe stresin në lëkurë. Për përdorim dite dhe nate.

  In stock

 • Bee Venom Treatment Spot

  Linja e helmit të bletës është e shkëlqyeshme për lëkurën e ndjeshme dhe të prirur për akne. Përmban ekstraktin e pemës Myrtus Ugni  dhe përbërës të tjerë natyralë që përdoren si kompleks anti-akne për të hidratuar dhe qetësuar lëkurën. Ndihmon gjithashtu në zhbllokimin e poreve dhe shpërbërjen e papastërtive në lëkurë. Përmban 77% kompleks të helmit të bletës dhe përbërës natyralë siç janë lactobacillus, ekstrakt i fermentimit të fasuleve, ekstrakt bërdullaku, shelg, selvi, ekstrakt ari dhe rigon. Nuk përmban gjithashtu 8 kimikate (Pa paraben, pa aromë artificiale, pa pigment artificial, pa vaj mineral, pa surfaktant kimik, pa talk, pa benzofenon, pa trietanolaminë).

  Out of stock

 • Bulgarian Rose Moisture Emulsion 850 L

  Një emulsion hidratues që lë lëkurën me lagështi të bollshme. Ushqen dhe zbut lëkurën me ekstrakt trëndafili. Ndihmon në rritjen e rezistencës së lëkurës, lë një shkëlqim të ndritshëm në pamjen tuaj, struktura e lehtë dhe e butë është freskuese dhe qetësuese për lëkurën. E përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës, sidomos ato që duan një pamje rrezatuese dhe të njomë. Uji i trëndafilit bullgar në formulën e tipit xhel të tejdukshëm hidraton dhe freskon lëkurën, duke e lënë të shndritshme dhe plot hidratim. Aroma e trëndafilit gjithashtu do të kënaq shqisat tuaja.

  In stock

 • Bulgarian Rose Moisture Essence 850 L

  Një esencë hidratues që gjallëron dhe freskon lëkurën e thatë. Formuluar me trëndafil bullgar hidratues për të ndihmuar në rritjen e niveleve të lagështisë së lëkurës, shton butësinë dhe elasicitetin përsëri në fytyrën tënde. Formula e tipit xhel absorbohet lehtë dhe shpejt nga lëkura pa ndonjë ndjesi ngjitëse, si dhe lë një aromë të lehtë dhe delikate të trëndafilit. Ofron hidratim në lëkurë për të krijuar një lëkurë të shndritshme. Pas larjes së fytyrës dhe vendosjes së tonerit, vendosni një sasi të moderuar në dorë dhe masazhojeni në lëkurë deri sa të përthithet.

  In stock

 • Bulgarian Rose Moisture Toner 850 L

  Toneri i llojit xhel përmban ujë trëndafili bullgar për të lagur, freskuar dhe ndriçuar tonin e lëkurës. Formula jo ngjitëse dhe përthithëse e shpejtë është e butë për lëkurën, ndërsa aroma delikate e trëndafilit relakson shqisat. Kthen lëkurën e lodhur dhe të errët në lëkurë të njomë dhe të shndritshme. Efekti hidratues e mban lëkurën të lagur dhe të pastër. Pa asnjë acarim dhe ndjesi ngjitëse. Vendosni sasinë e duhur në një fletë pambuku, masazhojeni butësisht nga pjesa e  brendshme e strukturës së fytyrës në pjesën e jashtme të saj.

   

  In stock

 • Bulgarian Rose Skin Care Special Set 5,400 L

  Kompleti ynë për kujdesin e lëkurës nga trëndafili bullgar sapo ka arritur. Përbërë nga petalet e trëndafilit direkt nga Lugina e Trëndafilave në Bullgari. Fuqia e tij antibakteriale do ta bëjë atë aleatin tuaj të përsosur për të tonifikuar lëkurën, duke e lënë atë të butë dhe të hidratuar dhe në të njëjtën kohë për të luftuar bakteret që shkaktojnë aknet. Përmban:

  1.Pastrues: Funksioni i tij është të pastrojë fytyrën dhe ta lirojë atë nga papastërtitë, gjurmët e grimit dhe mbetjet e tjera në lëkurë. 120 ml
  2.Esencë: Funksioni i saj është të veprojë drejtpërdrejt në lëkurë. Ka një përzjerje me përbërës aktivë që i jep lëkurës tuaj stabilitetin e përsosur për të bashkuar të gjithë përbërësit. 35 ml
  3.Toner: Funksioni i tij është të balancojë PH-në e lëkurës, i cili çekuilibrohet pas pastrimit të lëkurës. 155 ml
  4.Emulsion: Funksioni i tij është të mbrojë lëkurën nga ndotja dhe të ndihmojë përbërësit aktivë që kemi aplikuar më parë të përthithen shpejt dhe lehtë. 155 ml
  5. Krem: Funksioni i tij është të ndihmojë në ushqimin dhe hidratimin e sipërfaqes së lëkurës. 100 ml
  6. Maska: Funksioni i saj është të ndihmojë në hidratimin e lëkurës, duke i dhënë asaj një efekt shkëlqyes dhe elasticiteti. 2 copë

  Only 3 left in stock

 • Calendula Relief Cream 2,700 L

  Një krem ushqyes dhe rigjallërues i fytyrës i formuluar me marigold për të ndihmuar në rritjen e shkëlqimit dhe ngjyrës së lëkurës. Bërë me 800 ppm ekstrakt kalendulë që ndihmon në rritjen e shkëlqimit dhe strukturës së lëkurës. Formuluar nëpërmjet një teknologjie të prodhimit të ftohtë për të ruajtur përfitimet ushqyese të secilit përbërës. Përbërë nga vajra esencial natyror me origjinë bimore. Pa aromë artificiale, parabene apo sulfate!

  Only 6 left in stock

My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories