• -30%Limited
  Ginseng Gold Silk Eye Cream Special Set 70.00

  Seti përmban:

  1. Kremin e syve Ginseng Gold Silk me përmasa 25g
  2. Tonerin Ginseng Gold Silk me përmasa 31ml
  3. Kremin e hollë hidratues Ginseng Gold Silk me përmasa 31ml
  4. Esencën Ginseng Gold Silk me përmasa 5ml
  5. Kremin viskoz Ginseng Gold Silk me përmasa 5ml
  6. Aplikatorin masazhues për sytë

  Përmban një hidratues kremoz për zonat e syve në një linjë të cilësisë më të mirë dhe më të vlerësuar për heqjen dhe zbardhjen e rrudhave. Ideale për probleme me tonin e pabarabartë të lëkurës, njollat e plakjes, pigmentimin, shenjat, apo dëmtimët nga dielli. 99% e saj bëhej nga ari, xhinseng i kuq, fshikëza mëndafshi e artë, qumësht blete. Ari nxit qarkullimin e gjakut dhe i jep më shumë shkëlqim lëkurës.Përdoret për detoksimin e lëkurës duke pastruar sebumin dhe materialet metalike, duke përshpejtuar thithjen e përbërësve të tjerë në lëkurë. Xhinsengu ka minerale anti-oksiduese dhe aminoacide për rigjallërimin e lëkurës së lodhur. Mëndafshi i fshikëzës i nxjerrë nga krimbi i artë, aktivizon rigjenerimin e qelizave të lëkurës. Së fundmi, qumështi i bletës nga mali Jiri kontrollon ekuilibrin e pH, e mban lëkurën të fortë dhe i jep shkëlqim cdo fytyre. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, për përdorim në çdo kohë të ditës.

  një hidratues kremoz për zonat e syve në një linjë të cilësisë më të mirë dhe më të vlerësuar për heqjen dhe zbardhjen e rrudhave. Ideale për probleme me tonin e pabarabartë të lëkurës, njollat e plakjes, pigmentimin, shenjat, apo dëmtimët nga dielli. 99% e saj bëhej nga ari, xhinseng i kuq, fshikëza mëndafshi e artë, qumësht blete. Ari nxit qarkullimin e gjakut dhe i jep më shumë shkëlqim lëkurës.Përdoret për detoksimin e lëkurës duke pastruar sebumin dhe materialet metalike, duke përshpejtuar thithjen e përbërësve të tjerë në lëkurë. Xhinsengu ka minerale anti-oksiduese dhe aminoacide për rigjallërimin e lëkurës së lodhur. Mëndafshi i fshikëzës i nxjerrë nga krimbi i artë, aktivizon rigjenerimin e qelizave të lëkurës. Së fundmi, qumështi i bletës nga mali Jiri kontrollon ekuilibrin e pH, e mban lëkurën të fortë dhe i jep shkëlqim cdo fytyre. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, për përdorim në çdo kohë të ditës.

  In stock

 • -31%Limited
  Herb Blending Cream 25.00

  Krem Herb Blending përmban Herb Active 5 që sigurojnë substanca të pasura ushqyese dhe hidratim për lëkurën. Një krem jo-ngjitës i përzjerë me ampula që ushqen dhe mbron lëkurën. Krem hidratues plotë lëndë ushqyese. Ju lutemi përdorni spatulën e përfshirë për të përzier ampulën në krem para përdorimit. Pa paraben MIT, CMI, Chlorphenesin, alkool benzil, talk apo pigment artificial.

  1. Karaob – I pasur me proteina, përmirëson strukturën e ashpër të lëkurës
  2. Gjethja e Dafinës – Aktivitet i shkëlqyeshëm antibakterial, trajton plagët
  3. Ash Tree – Anti-inflamacion i shpejtë, mbron lëkurën e ndjeshme, siguron lëndë ushqyese
  4. Cattail – Promovon qarkullimin e gjakut dhe rigjenerimin e tij, trajton plagët
  5. Kamomili – Qetëson Lëkurën, efekt antioksidant

  In stock

 • -32%Limited
  Herb Blending Emulsion 21.00

  Emulsioni Herb Blending është formuluar me Herb Active 5 dhe substanca natyrore të cilat ndihmojnë lëkurën tuaj të duket më e re dhe e njomë. Emulsioni i rëndësishëm krijon një pengesë të fortë mbrojtëse me gjalpin Shea dhe vajin e kokosit për të luftuar humbjen e hidratimit. Emulsioni i butë që nuk irriton lëkurën. Pa paraben MIT, CMI, Chlorphenesin, alkool benzil, talk dhe pigment artificial.

  In stock

 • -31%Limited
  Herb Blending Essence 25.00

  Esenca Herb Blending është një esencë anti-plakje që i siguron lëkurës ushqim të kondensuar në ampula dhe formulën natyrale me substancën Herb Active 5. Esencë e fuqishme anti-plakje që mbron lëkurën nga shenjat e plakjes. Formula e krijuar me raportin ampula 7 dhe shtresa natyrale e vajit 3. Shkundeni mirë para përdorimit. Pa paraben MIT, CMI, Chlorphenesin, alkool benzil, talk, pigment artificial.

  In stock

 • -32%Limited
  Herb Blending Eye Cream 23.00

  Krem anti-plakje për sytë, me formulim të forte për të siguruar hidratim dhe ushqim të thellë të lëkurës. Mund të përdoret dhe si krem për fytyrën.

  In stock

 • -50%Limited
  Iceland Radiance Watery Cream 16.00

  Ky krem zbardhues i tipit xhel përmban 53.5% ujë akullnajor Islandez dhe ekstrakt zambaku rëre. Kremi ujor në formë xhel absorbohet shpejtë në lëkurë për t’ju lënë një pamje të ndritshme e të lëmuar, si dhe e mban lëkurën tuaj të hidratuar deri në 72 orë. Një krem ujor që shkëlqen, hidraton dhe forcon barrierën e lëkurës. Krem me lagështi të dyfishtë, i mbushur me ujë akullnajor që përmban minerale dhe hidraton lëkurën e lodhur dhe të ashpër nga mjedisi i jashtëm.

  Si t’a përdorni: Në fazën e fundit të rutinës së përditshme të kujdesit për lëkurën, merrni një sasi të përshtatshme dhe shpërndajeni butësisht mbi fytyrë.

  In stock

 • -31%Limited
  Super Aqua Max Moisture Watery Cream 11.00

  Një krem ultra-hidratues i formuluar për lëkurat e thata për të ekuilibruar nivelet e ph dhe për të dhënë një hidratim qetësues. Një krem i ujshëm jo ngjitës për fytyrën pa një ndjesinë e rëndë kremoze. Përmban ujin oqeanik të thellë 914m të detit Kona në Hawaii i cili menjëherë hidraton lëkurën tuaj me një ndjenjë freskie dhe 33 lloje ekstraktesh detare/bimë deti për të rigjallëruar lëkurën tuaj. Mban hidratimin në lëkurën tuaj deri në 72 orë.

  In stock

Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories