• California Aloe Daily Daily Sun Block SPF50+ PA++++ 22.00

  Një krem i përditshëm kundra diellit i pasur me hidratim që pastron dhe korrigjon tonin e lëkurës tuaj. Merrni një sasi të përshtatshme të produktit dhe vendoseni plotësisht në zonat e ekspozuara ndaj rrezeve UV. Ndriçon fytyrën, përmirëson rrudhat, mbron nga rrezet UV. Ka një bazë të lehtë rozë dhe është një hidratant i mrekullueshëm. Përmban 2.75ppm ekstrakt aloe vera.

  In stock

 • California Aloe Fresh Powdery Sun Stick Broad Spectrum SPF50+ PA++++ 27.00

  Formuluar me ekstrakt aloe vera për të siguruar sasinë maksimale të mbrojtjes nga dielli me SPF 50 dhe PA++++ (mbrojtje me spektër të gjerë). Ky krem kundër diellit mund të riaplikohet lehtësisht gjatë gjithë ditës, madje edhe siper grimit. Kjo teksturë pluhur aplikohet transparente dhe thahet e padukshme pa e bërë lëkurën tuaj ngjitëse ose të yndyrshme. Struktura e saj unike e lehtë si pupla është hidratuese, qetësuese dhe freskuese – perfekte për t’u përdorur gjatë gjithë vitit. Mund të përdoret në fytyrë dhe trup!

  Only 8 left in stock

 • California Aloe Jumbo Sunscreen SPF50+ PA++++ 27.00

  Ofron mbrojtje të lëkurës ndaj rrezeve UV me SPF50+ PA++++. Përmban 0,25 ppm ekstrakt gjethesh Aloe Vera për të hidratuar dhe qetësuar lëkurën e irrituar. Përhapet me një teksturë të butë dhe ka një fund të lehtë. I testuar dermatologjikisht.

  In stock

 • California Aloe Waterproof Sun Block SPF50+ PA++++ 22.00

  Një bllokues dielli i papërshkueshëm nga uji që mbron lëkurën nga rrezet UV. Bllokim i rrezeve UV me efekte afatgjata. Nuk zhduket lehtë edhe gjatë sporteve ujore në natyrë. Vjen në një teksturë kremoze duke ofruar një përfundim të mëndafshtë dhe freskues. Përmban 2.75 ppm ekstrakte aloe vera Kaliforniane. Aplikohet për të gjitha llojet e lëkurës me SPF50+ PA++++

  In stock

Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories