Africa Bird Homme All in One Moisturizer

34.00

Kremi i lehtë hidratues Afrika Bird Bird Homme All in One përmban në të locion për lëkurën dhe esencë. Përmban përbërës nga pema baobab për lëkurën e burrave. E përshtashme për lëkurë të thatë pasi ofron hidratim të thellë. Pas larjes ose rruajtjes, shpërndani sasinë e duhur në duar për ta vendosur mbi fytyrën tuaj.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Kremi i lehtë hidratues Afrika Bird Bird Homme All in One përmban në të locion për lëkurën dhe esencë. Përmban përbërës nga pema baobab për lëkurën e burrave. E përshtashme për lëkurë të thatë pasi ofron hidratim të thellë. Pas larjes ose rruajtjes, shpërndani sasinë e duhur në duar për ta vendosur mbi fytyrën tuaj.

 

Africa Bird Homme All in One Moisturizer contains skin, lotion and essence in it. Contains ingredients from baobab tree for men’s skin. It is for dry skin and offers deep hydration. After washing or shaving, dispense appropriate amount to apply over your face.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Africa Bird Homme All in One Moisturizer”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category: Tags: ,
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories