Africa Bird Homme Oil Cut Watery Cream

(1 customer review)

32.00

Një krem i freskët dhe hidratues për burrat, që mbush lëkurën e thatë dhe të tendosur me lagështi duke ndihmuar në zvogëlimin e rrudhave dhe shkëlqimin e lëkurës. Ekstrakti i farës Baobab dhe ekstrakti i gjetheve Rooibos hidratojnë dhe vitalizojnë lëkurën teksa në të njejtën kohë, forcojnë aftësinë e lëkurës për të ruajtur hidratimin. Një zgjedhje perfekte për burrat që dëshirojnë një lëkurës jo-ngjitëse dhe të hidratuar.

In stock

+ -

Një krem i freskët dhe hidratues për burrat, që mbush lëkurën e thatë dhe të tendosur me lagështi duke ndihmuar në zvogëlimin e rrudhave dhe shkëlqimin e lëkurës. Ekstrakti i farës Baobab dhe ekstrakti i gjetheve Rooibos hidratojnë dhe vitalizojnë lëkurën teksa në të njejtën kohë, forcojnë aftësinë e lëkurës për të ruajtur hidratimin. Një zgjedhje perfekte për burrat që dëshirojnë një lëkurës jo-ngjitëse dhe të hidratuar.

A fresh and moist moisture cream for men that fills the dry and taut skin with moisture helping reduce wrinkles and brightening up the skin. Baobab Seed Extract and Rooibos Leaf Extract moisturize and vitalize the skin freshly, while also strengthening the skin’s innate moisture-holding capability. A perfect pick for men who wish for non-sticky and hydrated skin finish.

 

Based on 1 reviews

5.00 Overall
100%
0%
0%
0%
0%
Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 review for Africa Bird Homme Oil Cut Watery Cream

  1. er_elezi

    produkt fantastik

Category: Tag:
Navigation
Close

My Cart

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

Great to see you here!

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy.

Already got an account?

Close

Close

Categories