Africa Bird Homme Ultra Hard Wax

17.00

Me fuqi të fortë ngjitëse për një stilim të qëndrueshëm të flokëve. Përmban vajin e farave të pemës Baobab si balsam flokësh për një përfundim të lëmuar. Mban flokët tuaj të shëndetshëm me 7 lloje ekstraktesh bimore (ekstrakti i farave të Drumstick, ekstrakti i gjetheve Salvia, ekstrakti i Camellias, ekstrakti i gjethes së pemës së çajit, ekstrakti i pemës së vitaminës, ekstrakti i luleve të lisit dhe ekstrakt i gjetheve të trumëzës)

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Me fuqi të fortë ngjitëse për një stilim të qëndrueshëm të flokëve. Përmban vajin e farave të pemës Baobab si balsam flokësh për një përfundim të lëmuar. Mban flokët tuaj të shëndetshëm me 7 lloje ekstraktesh bimore (ekstrakti i farave të Drumstick, ekstrakti i gjetheve Salvia, ekstrakti i Camellias, ekstrakti i gjethes së pemës së çajit, ekstrakti i pemës së vitaminës, ekstrakti i luleve të lisit dhe ekstrakt i gjetheve të trumëzës).

 

With strong setting power for a long lasting hair styling. Contains Baobab Tree Seed Oil as hair conditioning for a smooth finish. Keeps your hair healthy with 7 kinds of herbal extract (Drumstick Seed Extract, Salvia Leaf Extract, Camellia Extract, Tea Tree Leaf Extract, Vitamin Tree Extract, Tillia Europaea Flower Extract and Thyme Leaf Extract).

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Africa Bird Homme Ultra Hard Wax”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories