Anti-Aging – Facial Sheet Mask (4 units box)

34.00

  • Bazuar në ekstraktet e shegës dhe poligonit që përmban përbërës hidratues, acide alfahidroksi dhe vitamina
  • Siguron ushqim të thellë të lëkurës
  • I pasur me antioksidantë që mbrojnë lëkurën
  • Përbërësit aktivë bimorë inkurajojnë prodhimin e kolagjenit dhe fibrave të elastinës në lëkurë dhe kështu kontribon në elasticitetin e lëkurës
  • Përmirëson dhe rinon lëkurën e ashpër dhe të thatë dhe ndihmon në ruajtjen e lëkurës së shëndetshme

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share
  • Based on pomegranate and polygonum extracts that contains moisturizing components, alpha-hydroxy acids and vitamins
  • Provides deep nourishment of the skin
  • Rich in antioxidants that protect the skin
  • Herbal active ingredients encourage the production of collagen and elastin fibers in the skin and thus contributes to the elasticity of the skin
  • Enhances and rejuvenates dull and dry skin and contribute maintain healthy skin

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Anti-Aging – Facial Sheet Mask (4 units box)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Categories: , Tags: ,
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories