Argan 20º Essential Toner

21.00

Toneri Agran 20 Essential është formuluar me vaj argani organik marokeni për të siguruar efekte ushqyese dhe forcuese të lëkurës. E bërë me teknologjinë e temperaturave të larta të Nature Republic, linja e kujdesit të lëkurës Argan 20 absorbohet lehtësisht në lëkurë për ta lënë lëkurën të lagur dhe të butë. E përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës, por ideale për lëkurë të thatë, që rripet kollaj. Hidratimi i thellë i lëkurës dhe ushqimi i pasur për orë të gjata, qetëson dhe forcon lëkurën.

Si ta përdorni: Pasi të keni pastruar fytyrën, tundeni shishen që të përzihet. Spërkateni 20-30cm larg fytyrës duke i mbajtur sytë mbyllur. Fërkojeni për t’u përthithur shpejtë.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Toneri Agran 20 Essential është formuluar me vaj argani organik marokeni për të siguruar efekte ushqyese dhe forcuese të lëkurës. E bërë me teknologjinë e temperaturave të larta të Nature Republic, linja e kujdesit të lëkurës Argan 20 absorbohet lehtësisht në lëkurë për ta lënë lëkurën të lagur dhe të butë. E përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës, por ideale për lëkurë të thatë, që rripet kollaj. Hidratimi i thellë i lëkurës dhe ushqimi i pasur për orë të gjata, qetëson dhe forcon lëkurën.

Si ta përdorni: Pasi të keni pastruar fytyrën, tundeni shishen që të përzihet. Spërkateni 20-30cm larg fytyrës duke i mbajtur sytë mbyllur. Fërkojeni për t’u përthithur shpejtë.

 

Agran 20 Essential toner is formulated with organic Moroccan Argan oil to provide nutrition and firming effects to the skin. Made with Nature Republic’s high-temperature technology, the argan 20 skin care line is easily absorbed into skin to leave skin moisturized and soft. For all skin types; Ideal for dry to extremely dry, flaky skin. Deep skin hydration and rich nourishment for long hours, soothes and tightens skin

How To Use: After cleansing the face, shake bottle to mix. Spray onto face 20-30cm away from face while keeping eyes closed. Pat to absorb.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Argan 20º Essential Toner”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories