Argan Essential Deep Care Hair Pack

13.00

Komponentët e vajit të arganit me përqendrim në flokë të dëmtuar sigurojnë hidratim dhe ushqim. Vaji i trëndafilit dhe vaji i luleve të lulehënës përmirësojnë shkëlqimin, ulin ngatërresat dhe ashpërsinë si edhe i mbajnë flokët tuaj të butë. Shërben në mënyrë të shkëlqyeshmë si hidratues, riparues, ushqyes si dhe i jep strukturës së jashtme një ndjesi të butë. Synon flokët e thatë dhe të dëmtuar që kanë kaluar nëpër trajtime të shumta dëmtuese, lyerje të flokëve, ngjyrues të ashpër dhe ekspozim të vazhdueshëm në diell. Efektive për fundet e dëmtuara dhe flokët e brishtë.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Komponentët e vajit të arganit me përqendrim në flokë të dëmtuar sigurojnë hidratim dhe ushqim. Vaji i trëndafilit dhe vaji i luleve të lulehënës përmirësojnë shkëlqimin, ulin ngatërresat dhe ashpërsinë si edhe i mbajnë flokët tuaj të butë. Shërben në mënyrë të shkëlqyeshmë si hidratues, riparues, ushqyes si dhe i jep strukturës së jashtme një ndjesi të butë. Synon flokët e thatë dhe të dëmtuar që kanë kaluar nëpër trajtime të shumta dëmtuese, lyerje të flokëve, ngjyrues të ashpër dhe ekspozim të vazhdueshëm në diell. Efektive për fundet e dëmtuara dhe flokët e brishtë.

The argan oil components concentrated on damaged hair provide moisture and nutrition, and rosehip oil and moonlight flower oil improve gloss, improve tangling and roughness, and keep your hair smooth. Provides excellent features such as moisturizing, repairing, nourishing, and gives the outer texture a silky feel. It targets dry and damaged hair that has gone through multiple perms, hair coloring, harsh dyers, and constant exposure to the sun. Effective for split ends and brittle hair.

 

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Argan Essential Deep Care Hair Pack”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories