Baby – Facial Cream 50 ml

14.00

 • Mbron lëkurën delikate të foshnjës
 • Parandalon tharjen dhe acarimet
 • Qetëson skuqjet
 • Poligoni është i njohur për efikasitetin në parandalimin e thatësisë, acarimeve dhe skuqjeve në të ardhmen. E pasuruar me vaj Jojoba dhe vaj Hippophae zbut dhe ushqen lëkurën duke e mbrojtur atë dhe duke e bërë atë të butë.
 • Për të gjitha llojet e lëkurës; Për përdorim të përditshëm

Përbërësit Aktivë:

 • 70% ekstrakt poligoni, i pasuruar me vaj Jojoba dhe vaj hipofi

In stock

+ -

 • Protects baby’s delicate skin
 • Prevents dryness & irritations
 • Calms and soothes redness
 • Polygonum is known as efficient in preventing future dryness, irritations and redness. Enriched with Jojoba oil and Hippophae oil it softens and nourishes the skin protecting it and making it soft and smooth.
 • Good for all skin types; For daily use

Active Ingredients

 • 70% Polygonum extract, enriched with Jojoba oil and Hippophae oil

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Baby – Facial Cream 50 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Categories: ,
Navigation
Close

My Cart

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

Great to see you here!

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy.

Already got an account?

Close

Close

Categories