Baby Herbal Shampoo 250ml

9.00

 • Mbron lëkurën e kokës nga irritimet
 • Pastron dhe zbut flokët e foshnjës
 • Formula e butë e shampos për fëmijë bazohet në lulet e Kamomilit dhe Barit mijëfletësh, pastron flokët e bebes dhe fëmijëve dhe lëkurën e kokës delikate. I lë flokët të butë, me shkëlqim dhe të këndshëm për prekje. Nuk djeg.
 • I mirë për të gjitha llojet e flokëve; Për përdorim të përditshëm

Përbërësit Aktivë:

 • Me bazë ekstraktet e luleve të kamomilit dhe barit mijëfletësh, 70% ekstrakt bimor

Mënyra e përdorimit:

 • Vendoseni butësisht shampon në flokë të lagur, pastrojeni dhe lajeni tërësisht.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share
 • Protects the scalp from irritations
 • Cleanses and softens baby’s hair
 • The Baby Shampoo gentle formula is based on Chamomile and Achillea flowers cleans baby’s and children’s hair and delicate scalp. Leaves hair soft, shiny and pleasant for touch. Doesn’t sting.
 • Good for all hair types; For daily use

Active Ingredients

 • Based on chamomile and achillea flowers extracts
 • 70% herbal extract

How to Use

 • Gently apply the shampoo onto wet hair, lather and rinse thoroughly.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Baby Herbal Shampoo 250ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Categories: , ,
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories