Bee Venom Emulsion

17.00

Emulsioni i freskët nuk është ngjitës, por përthithet me lagështi. Hidraton llojet e lëkurës që kanë nevojë për kontroll të vajit dhe lagështisë. Zbut teksturën e lëkurës dhe ndihmon në relaksimin e saj. Helmi i bletes zhbllokon poret dhe heq papastërtitë, ndërsa përmbajtja e melatinës në pështymën e bletës ndihmon në mbrojtjen e lëkurave të ndjeshme. Bëhet nga ekstrakte të lëvores së gjedhit dhe përbërës natyralë që ndihmojnë në qetësimin dhe hidratimin e lëkurës. Kthen lëkurën e ndjeshme dhe të skuqur në lëkurë të pastër dhe të shëndetshme. Lehtëson acarimet dhe stresin e lëkurës. Për përdorim në cdo kohë të ditës në lëkurat e prirura për akne.

Out of stock


Emulsioni i freskët nuk është ngjitës, por përthithet me lagështi. Hidraton llojet e lëkurës që kanë nevojë për kontroll të vajit dhe lagështisë. Zbut teksturën e lëkurës dhe ndihmon në relaksimin e saj. Helmi i bletes zhbllokon poret dhe heq papastërtitë, ndërsa përmbajtja e melatinës në pështymën e bletës ndihmon në mbrojtjen e lëkurave të ndjeshme. Bëhet nga ekstrakte të lëvores së gjedhit dhe përbërës natyralë që ndihmojnë në qetësimin dhe hidratimin e lëkurës. Kthen lëkurën e ndjeshme dhe të skuqur në lëkurë të pastër dhe të shëndetshme. Lehtëson acarimet dhe stresin e lëkurës. Për përdorim në cdo kohë të ditës në lëkurat e prirura për akne.

The fresh type of emulsion is not sticky but absorbs moistly. Moisturizes skin types that need oil and moisture control. Softens the skin texture, and helps to relax the skin. Bee Venom unclogs pores and breaks down buildup, while the melatin content of bee saliva helps protect sensitive skins. Composed of bovine bark extracts and natural ingredients to help soothe and moisturize the skin. Treats sensitive and red skin to clean and healthy skin. Lessens the skin irritation and stress. For acne-prone skin, day and night time use.

 

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Bee Venom Emulsion”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Navigation
Close

My Cart

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

Great to see you here!

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy.

Already got an account?

Close

Close

Categories