Black Bean Anti Hair Loss Treatment

18.00

Trajtimi për lehtësimin e rënies së flokëve kthen flokët e ashpërt dhe të dëmtuar, në flokë të butë dhe me shkëlqim pas larjes me shampo. Ekstrakti i bishtajës së zezë (2.2 ppm) ndihmon t’i mësoj skalpit të ruaj lëndët ushqyese. Formula ndihmon në thithjen e sebumit të tepërt duke i lënë fijet e flokëve të lëmuara dhe të buta në prekje. Funksionon për të gjitha llojet e flokëve.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Trajtimi për lehtësimin e rënies së flokëve kthen flokët e ashpërt dhe të dëmtuar, në flokë të butë dhe me shkëlqim pas larjes me shampo. Ekstrakti i bishtajës së zezë (2.2 ppm) ndihmon t’i mësoj skalpit të ruaj lëndët ushqyese. Formula ndihmon në thithjen e sebumit të tepërt duke i lënë fijet e flokëve të lëmuara dhe të buta në prekje. Funksionon për të gjitha llojet e flokëve.

Hair loss relief treatment makes rough, frizzy hair soft and shiny after shampooing. Black Bean extract (2.2 ppm) helps condition the scalp and maintain nourishment. The formula helps absorb excess sebum leaving hair shaft smooth and silky to the touch. For all hair types.

 

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Black Bean Anti Hair Loss Treatment”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category: Tag:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories