Bulgarian Rose Moisture Emulsion

8.00

Një emulsion hidratues që lë lëkurën me lagështi të bollshme. Ushqen dhe zbut lëkurën me ekstrakt trëndafili. Ndihmon në rritjen e rezistencës së lëkurës, lë një shkëlqim të ndritshëm në pamjen tuaj, struktura e lehtë dhe e butë është freskuese dhe qetësuese për lëkurën. E përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës, sidomos ato që duan një pamje rrezatuese dhe të njomë. Uji i trëndafilit bullgar në formulën e tipit xhel të tejdukshëm hidraton dhe freskon lëkurën, duke e lënë të shndritshme dhe plot hidratim. Aroma e trëndafilit gjithashtu do të kënaq shqisat tuaja.

In stock

+ -

Një emulsion hidratues që lë lëkurën me lagështi të bollshme. Ushqen dhe zbut lëkurën me ekstrakt trëndafili. Ndihmon në rritjen e rezistencës së lëkurës, lë një shkëlqim të ndritshëm në pamjen tuaj, struktura e lehtë dhe e butë është freskuese dhe qetësuese për lëkurën. E përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës, sidomos ato që duan një pamje rrezatuese dhe të njomë. Uji i trëndafilit bullgar në formulën e tipit xhel të tejdukshëm hidraton dhe freskon lëkurën, duke e lënë të shndritshme dhe plot hidratim. Aroma e trëndafilit gjithashtu do të kënaq shqisat tuaja.

 

A hydrating emulsion that leaves skin with abundant moisture. Nourishes, conditions, and softens with rose extract; helps boost skin resiliency; leaves a luminous glow to your look; light, soft texture is refreshing and soothing on skin. All skin types; those who want a dewy, bright look. Bulgarian rosewater in the translucent gel-type formula moisturizes and refreshes skin, leaving it dewy and bright. The rose scent pleases the senses.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Bulgarian Rose Moisture Emulsion”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Navigation
Close

My Cart

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

Great to see you here!

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy.

Already got an account?

Close

Close

Categories