Bulgarian Rose Moisture Toner

8.00

Toneri i llojit xhel përmban ujë trëndafili bullgar për të lagur, freskuar dhe ndriçuar tonin e lëkurës. Formula jo ngjitëse dhe përthithëse e shpejtë është e butë për lëkurën, ndërsa aroma delikate e trëndafilit relakson shqisat. Kthen lëkurën e lodhur dhe të errët në lëkurë të njomë dhe të shndritshme. Efekti hidratues e mban lëkurën të lagur dhe të pastër. Pa asnjë acarim dhe ndjesi ngjitëse. Vendosni sasinë e duhur në një fletë pambuku, masazhojeni butësisht nga pjesa e  brendshme e strukturës së fytyrës në pjesën e jashtme të saj.

 

In stock

+ -

Toneri i llojit xhel përmban ujë trëndafili bullgar për të lagur, freskuar dhe ndriçuar tonin e lëkurës. Formula jo ngjitëse dhe përthithëse e shpejtë është e butë për lëkurën, ndërsa aroma delikate e trëndafilit relakson shqisat. Kthen lëkurën e lodhur dhe të errët në lëkurë të njomë dhe të shndritshme. Efekti hidratues e mban lëkurën të lagur dhe të pastër. Pa asnjë acarim dhe ndjesi ngjitëse. Vendosni sasinë e duhur në një fletë pambuku, masazhojeni butësisht nga pjesa e  brendshme e strukturës së fytyrës në pjesën e jashtme të saj.

 

 

Gel type toner contains Bulgarian rose water to moisturize, refresh and brighten skin tone. Non-sticky and fast absorbing formula is gentle to the skin, while a delicate rose scent relaxes the senses. Turns dull and dark skin into dewy and bright skin. Moisturizing effect retains skin moist and clean. No stimulus and stickiness. Apply right amount on cotton pad, gently apply from inside to outside along the skin texture.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Bulgarian Rose Moisture Toner”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Navigation
Close

My Cart

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

Great to see you here!

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy.

Already got an account?

Close

Close

Categories