California Aloe Daily Moisture Sun Block SPF50+ PA+++

11.00

Një krem i përditshëm kundra diellit i pasur me hidratim që pastron dhe korrigjon tonin e lëkurës tuaj. Merrni një sasi të përshtatshme të produktit dhe vendoseni plotësisht në zonat e ekspozuara ndaj rrezeve UV. Ndriçon fytyrën, përmirëson rrudhat, mbron nga rrezet UV. Ka një bazë të lehtë rozë dhe është një hidratant i mrekullueshëm.

Out of stock

  ... people are viewing this right now

  Share

Një krem i përditshëm kundra diellit i pasur me hidratim që pastron dhe korrigjon tonin e lëkurës tuaj. Merrni një sasi të përshtatshme të produktit dhe vendoseni plotësisht në zonat e ekspozuara ndaj rrezeve UV. Ndriçon fytyrën, përmirëson rrudhat, mbron nga rrezet UV. Ka një bazë të lehtë rozë dhe është një hidratant i mrekullueshëm.

 

A moisture-rich daily sun block that purifies and corrects your skin tone. Take an adequate amount of the product and thoroughly apply on the areas exposed to the UV rays. Brightening, Wrinkle-Improvement, UV Protection, Pink Base, Moist.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “California Aloe Daily Moisture Sun Block SPF50+ PA+++”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Categories: ,
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories