California Aloe Jumbo Sunscreen SPF50+ PA++++

27.00

Ofron mbrojtje të lëkurës ndaj rrezeve UV me SPF50+ PA++++. Përmban 0,25 ppm ekstrakt gjethesh Aloe Vera për të hidratuar dhe qetësuar lëkurën e irrituar. Përhapet me një teksturë të butë dhe ka një fund të lehtë. I testuar dermatologjikisht.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Ofron mbrojtje të lëkurës ndaj rrezeve UV me SPF50+ PA++++. Përmban 0,25 ppm ekstrakt gjethesh Aloe Vera për të hidratuar dhe qetësuar lëkurën e irrituar. Përhapet me një teksturë të butë dhe ka një fund të lehtë. I testuar dermatologjikisht.

 

Provides protection to skin against UV rays with SPF50+ PA++++. Contains 0.25ppm Aloe Vera Leaf Extract to moisturize and soothe irritated skin. Spreads with a soft texture and gives a lightweight finish. Dermatologically tested.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “California Aloe Jumbo Sunscreen SPF50+ PA++++”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories