California Aloe Vera Cleansing Tissue (1+1)

12.00

Këto peceta pastruese të buta për fytyrën që përmbajnë ekstraktin e gjetheve të aloe vera kaliforniane heqin papastërtitë e padukshme. E lë lëkurën tuaj të lagur dhe të freskuar pa ndjesi ngjitëse apo acarime. Fshijeni butësisht fytyrën me një nga pecetat pastruese. Sigurohuni që të mos e fusni produktin në sy.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Këto peceta pastruese të buta për fytyrën që përmbajnë ekstraktin e gjetheve të aloe vera kaliforniane heqin papastërtitë e padukshme. E lë lëkurën tuaj të lagur dhe të freskuar pa ndjesi ngjitëse apo acarime. Fshijeni butësisht fytyrën me një nga pecetat pastruese. Sigurohuni që të mos e fusni produktin në sy.

This gentle cleansing facial tissue which contains California aloe vera leaf extract removes make-up and invisible impurities. It leaves your skin moisturized and refreshed without stickiness and irritation.  [How to use] Gently wipe the face with a cleansing tissue. Make sure not to get the product in your eyes while wiping around the eyes.

 

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “California Aloe Vera Cleansing Tissue (1+1)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Categories: , Tag:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories