Cell Power Day Cream

50.00

Kremi Cell Power i Nature Republic është një hidratues luksoz, i cili i jep lëkurës tuaj qartësi dhe vitalitet, e hidraton atë dhe e mbron nga stimujt e jashtëm. Ai përmban ekstrak të fermentuar Callus Culture dhe 5 lloje ekstraktesh të fermentuara të kërpudhave të cilat forcojnë elasticitetin dhe i japin lagështi dhe ushqim lëkurës, duke e bërë atë të shkëlqejë.

 

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Kremi Cell Power i Nature Republic është një hidratues luksoz, i cili i jep lëkurës tuaj qartësi dhe vitalitet, e hidraton atë dhe e mbron nga stimujt e jashtëm. Ai përmban ekstrak të fermentuar Callus Culture dhe 5 lloje ekstraktesh të fermentuara të kërpudhave të cilat forcojnë elasticitetin dhe i japin lagështi dhe ushqim lëkurës, duke e bërë atë të shkëlqejë.

 

Nature Republic Cell Power Day Cream is a premium moisturizer, which gives your skin clarity and vitality, hydrates it and protects it from external stimuli. It contains fermented Callus Culture Extract and 5 types of fermented mushroom extracts which strengthen the elasticity and give moisture and nutrition to the skin, making it shine.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Cell Power Day Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories