Cell Power Emulsion

38.50

Nature Republic Cell Power Emulsion është një hidratant që përmban ekstrakt Jeju Neofinetia Falcata Callus Culture dhe 5 lloje ekstraktesh të kërpudhave të fermentuara për të përmirësuar elasticitetin e lëkurës, rrudhat dhe tonin e lëkurës. Tekstura e butë dhe e mëndafshtë siguron hidratim dhe ushqim të pasur për lëkurë të shëndetshme dhe të gjallë.

 

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Nature Republic Cell Power Emulsion është një hidratant që përmban ekstrakt Jeju Neofinetia Falcata Callus Culture dhe 5 lloje ekstraktesh të kërpudhave të fermentuara për të përmirësuar elasticitetin e lëkurës, rrudhat dhe tonin e lëkurës. Tekstura e butë dhe e mëndafshtë siguron hidratim dhe ushqim të pasur për lëkurë të shëndetshme dhe të gjallë.

 

Nature Republic Cell Power Emulsion is a moisturizer that contains Jeju Neofinetia Falcata Callus Culture Extract and 5 kinds of Fermented Mushroom extract to improve skin elasticity, wrinkles and skin tone. Silky soft texture supplies rich moisture and nourishment for healthy, vitalized skin.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Cell Power Emulsion”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories