Cell Power Essence

50.00

Cell Power Essence e Nature Republic  është një esencë e koncentruar e pasuruar me Ekstrakt Jeju Neofinetia Falcata Callus Culture dhe 5 lloje ekstraktesh të kërpudhave të fermentuara që përmirësojnë elasticitetin e lëkurës, rrudhat dhe tonin e lëkurës. Tekstura e butë dhe e mëndafshtë siguron lagështi dhe ushqim të pasur për lëkurë të shëndetshme dhe të gjallë.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Cell Power Essence e Nature Republic  është një esencë e koncentruar e pasuruar me Ekstrakt Jeju Neofinetia Falcata Callus Culture dhe 5 lloje ekstraktesh të kërpudhave të fermentuara që përmirësojnë elasticitetin e lëkurës, rrudhat dhe tonin e lëkurës. Tekstura e butë dhe e mëndafshtë siguron lagështi dhe ushqim të pasur për lëkurë të shëndetshme dhe të gjallë.

 

Nature Republic Cell Power Essence is a concentrated essence enriched with Jeju Neofinetia Falcata Callus Culture Extract and 5 kinds of Fermented Mushroom extract improves skin elasticity, wrinkles and skin tone. Silky soft texture supplies rich moisture and nourishment for healthy, vitalized skin.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Cell Power Essence”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories