Chamomile Calming Emulsion

21.00

Përmban 800 ppm ekstrakt të luleve Matricaria, të cilat qetësojnë lëkurën, e hidratojnë dhe e bëjnë atë të shëndetshme. Përmban vaj lule kamomili, pa aroma artificiale, për ta bërë lëkurën tuaj më të shëndetshme. Ka kaluar testet kundra irritimit të lëkurës .

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Përmban 800 ppm ekstrakt të luleve Matricaria, të cilat qetësojnë lëkurën, e hidratojnë dhe e bëjnë atë të shëndetshme. Përmban vaj lule kamomili, pa aroma artificiale, për ta bërë lëkurën tuaj më të shëndetshme. Ka kaluar testet kundra irritimit të lëkurës .

 

Contains 800 ppm of Matricaria flower extract, which soothes the skin, moisturizes the skin and makes it healthy. It contains chamomile flower oil, not artificial fragrance, to make your skin healthier. Skin irritation test completed.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Chamomile Calming Emulsion”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories