Collagen Dream 70 Cream

34.00

Kremi Collagen Dream 70 përmban adenozinë dhe siguron lagështi dhe një pamje më të re për lëkurën tuaj. Lë lëkurën rreth syve elastike dhe të butë. Kujdes intensiv për të forcuar lëkurën që ka filluar krijmin e rrudhave rreth syve, përmbanë 70% kolagjen të tretshëm në ujë. Përmban adenozinë për një lëkurë të shëndetshme. Përthithje e shkëlqyeshme në lëkurë.

Kolagjen Detar: Kjo formë e kolagjenit depërton lehtësisht në lëkurë për shkak të ngjashmërisë së saj me kolagjenin e prodhuar natyrshëm në trupin e njeriut. Kolagjen i tretshëm në ujë nga deti i kuq në oqeanin e Indonezisë.

Acai Berry: E njohur si “Pema e Jetës” në Brazil, pema e palmës acai prodhon manaferrat acai, një super ushqim popullor i pasur me antioksidantë. Përfshihen antocianina (efekt anti-plakje), Vitamina A, C, E, K dhe minerale, kështu që është efektive në detoksifikimin e trupit dhe lënien e lëkurës të butë.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Kremi Collagen Dream 70 përmban adenozinë dhe siguron lagështi dhe një pamje më të re për lëkurën tuaj. Lë lëkurën rreth syve elastike dhe të butë. Kujdes intensiv për të forcuar lëkurën që ka filluar krijmin e rrudhave rreth syve, përmbanë 70% kolagjen të tretshëm në ujë. Përmban adenozinë për një lëkurë të shëndetshme. Përthithje e shkëlqyeshme në lëkurë.

Kolagjen Detar: Kjo formë e kolagjenit depërton lehtësisht në lëkurë për shkak të ngjashmërisë së saj me kolagjenin e prodhuar natyrshëm në trupin e njeriut. Kolagjen i tretshëm në ujë nga deti i kuq në oqeanin e Indonezisë.

Acai Berry: E njohur si “Pema e Jetës” në Brazil, pema e palmës acai prodhon manaferrat acai, një super ushqim popullor i pasur me antioksidantë. Përfshihen antocianina (efekt anti-plakje), Vitamina A, C, E, K dhe minerale, kështu që është efektive në detoksifikimin e trupit dhe lënien e lëkurës të butë.

 

Collagen Dream 70 Cream contains adenosine and provides moisture and younger looking skin. It leaves skin around eyes supple and elastic. Intensive firming care for wrinkles around the eyes containing 70% water-soluble collagen. Contains adenosine for healthy looking skin. Excellent absorption into the skin.

Marine Collagen: This form of collagen penetrates easily into the skin due to its similarity to collagen produced naturally in the human body. Water-soluble collagen from red sea-bream in the ocean of Indonesia.

Acai Berry: Known as “Tree of Life” in Brazil, the acai palm tree produces acai berries, a popular super food rich in antioxidants. Anthocyanin (anti-aging effect), Vitamin A, C, E, K, and minerals are included, so it is effective in detoxifying the body and leaving skin supple.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Collagen Dream 70 Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories