Cranberry – Intimate Wash 250ml

17.00

 • Me bazë ekstrakte boronice, e njohur për të ndihmuar në shërimin e inflamacionit
 • pH i ulët (acid)
 • Përmban acid laktik i njohur për të luftuar candida
 • Nuk i than zonat e ndjeshme
 • Përmban sapunë të butë që eliminojnë kruajtjen
 • Parandalon erën e keqe dhe freskon zonën

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share
 • Based on Cranberry extracts, known to help healing urea inflammation
 • Low pH (acid)
 • Contains lactic acid known to fight candida
 • Doesn’t dry sensitive areas
 • Contains gentle soaps that eliminate itching
 • Prevents bad odor and refreshes

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Cranberry – Intimate Wash 250ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Categories: ,
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories