Day Cream for Dry Skin – 50ml

21.00

  • Hidratoni dhe ushqeni llojet e lëkurës së thatë dhe të kombinuar
  • Qetësoni lëkurën e thatë me vitaminë C dhe ekstrakt shege
  • Pasuruar me vajra të pastër jojoba dhe drithëra gruri për thithje më të mirë të përbërësve aktivë natyralë
  • Përhithet lehtësisht

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share
  • Hydrate and nourish dry to combination skin types
  • Soothe dry skin with vitamin C and pomegranate extract
  • Enriched with pure jojoba and wheat germ oils for better absorption of natural active ingredients.
  • Easily absorbed

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Day Cream for Dry Skin – 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Categories: , Tags: ,
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories