Day Cream for Normal to Oily Skin – 50ml

21.00

  • E pasur me antioksidantë, qetëson, ushqen dhe hidraton lëkurën e fytyrës
  • Pasuruar me vaj të pastër jojoba për thithjen më të mirë të përbërësve aktivë natyralë
  • Thithet lehtësisht, lë lëkurën të butë dhe të lëmuar
  • E përsosur për të luftuar radikalet e lira

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share
  • Rich in antioxidants, it soothes, nourishes and hydrates facial skin
  • Enriched with pure jojoba oil for better absorption of natural active ingredients
  • Easily absorbed, it leaves skin smooth and supple
  • Perfect for combatting free radicals

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Day Cream for Normal to Oily Skin – 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Categories: , Tags: ,
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories