Facial Cleansing Gel 150ml

12.00

  • Përmban ekstrakte të luleve të kamomilit dhe barit mijëfletësh, të famshme për parandalimin e irritimeve të lëkurës dhe për të arritur ekuilibrin e sebumit në lëkurë
  • Ndihmon në rehabilitimin e gjendjeve të ndryshme të lëkurës si seborreja, dermatiti
  • Mbron lëkurën nga thatësia
  • E lë lëkurën të butë dhe të lëmuar
  • Ndihmon në mirëmbajtjen e lëkurës

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share
  • Contains chamomile and achillea flowers extracts, known to be beneficial for skin irritations and sebum balance
  • Helps rehabilitate various skin conditions as seborrhea, dermatitis, etc.
  • Protects skin from dryness
  • Leaves skin smooth and soft
  • Helps maintain healthy skin

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Facial Cleansing Gel 150ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Categories: ,
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories