Forest Garden Pro Makeup Remover

14.00

Një pastrues dyfazor i buzëve dhe syve me një formulë të butë acidike për të pastruar butësisht edhe përbërjen e papërshkueshme nga uji. Formuluar me vajin e frutit të Rosehip dhe ekstraktin e lules së kamomilit për të ushqyer lëkurën delikate rreth zonave të buzëve dhe syve. Përmban Acid Hialuronik me peshë të ulët molekulare për të ruajtur ekuilibrin e vajit dhe hidratimitnë lëkurë. Testuar dermatologjikisht.

  1. Shkundeni mirë për të përzier shtresat e vajit dhe ujit.
  2. Lagni fletë pambuku me një sasi të duhur të pastruesit dhe vendosini në zonat e buzëve dhe syve.
  3. Shtypni dhe fshijini butësisht për të pastruar papastërtitë.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Një pastrues dyfazor i buzëve dhe syve me një formulë të butë acidike për të pastruar butësisht edhe përbërjen e papërshkueshme nga uji. Formuluar me vajin e frutit të Rosehip dhe ekstraktin e lules së kamomilit për të ushqyer lëkurën delikate rreth zonave të buzëve dhe syve. Përmban Acid Hialuronik me peshë të ulët molekulare për të ruajtur ekuilibrin e vajit dhe hidratimitnë lëkurë. Testuar dermatologjikisht.

  1. Shkundeni mirë për të përzier shtresat e vajit dhe ujit.
  2. Lagni fletë pambuku me një sasi të duhur të pastruesit dhe vendosini në zonat e buzëve dhe syve.
  3. Shtypni dhe fshijini butësisht për të pastruar papastërtitë.

 

A biphasic lip-and-eye makeup remover with a mildly acidic formula to gently cleanse away even waterproof makeup. Formulated with Rosehip Fruit Oil and Chamomile Flower Extract to nourish delicate skin around lip and eye areas. Contains low molecular weight Hyaluronic Acid to maintain oil-moisture balance. Dermatologically tested.

  1. Shake well to mix the oil and moisture layers.
  2. Wet the cotton pads with a proper amount of remover and place on lip and eye areas.
  3. Press and wipe gently to cleanse away makeup.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Forest Garden Pro Makeup Remover”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Categories: ,
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories