Fresh Green Tea 70 Toner

14.00

Toneri i formuluar me gjethe të freskëta të çajit jeshil, furnizon lagështi dhe lëndë ushqyese në lëkurë. Intensivisht siguron një rritje të lagështisë dhe të lëndëve ushqyese për lëkurën. Ekstrakt i formuluar me gjethe të çajit jeshil. Intensivisht siguron një mburojë të lagështisë mbi lëkurë. Freskon dhe pastron lëkurën gjatë ditës. Pa paraben, pa talk, pa materiale shtazore, pa materiale natyrore minerale, pa benzofenon, pa pigment artificial, pa trietanolaminë.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Toneri i formuluar me gjethe të freskëta të çajit jeshil, furnizon lagështi dhe lëndë ushqyese në lëkurë. Intensivisht siguron një rritje të lagështisë dhe të lëndëve ushqyese për lëkurën. Ekstrakt i formuluar me gjethe të çajit jeshil. Intensivisht siguron një mburojë të lagështisë mbi lëkurë. Freskon dhe pastron lëkurën gjatë ditës. Pa paraben, pa talk, pa materiale shtazore, pa materiale natyrore minerale, pa benzofenon, pa pigment artificial, pa trietanolaminë.

 

The toner formulated with fresh green tea leaves, supplies moisture and nutrient. Intensively provides a surge of moisture and nutrition for skin. Formulated witn Green tea leaf extract. Intensively provides a shield of moisture and nutrition for skin. Refreshes and clarifies skin during the day. Paraben free, talc free, animal material free, mineral nature material free, benzophenone free, artificial pigment free, triethanolamine free.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Fresh Green Tea 70 Toner”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories