Ginseng Gold Silk 2 Step Hydrogel Mask

10.00

Një maskë anti-plakje për forcimin e lekurës e bërë me aminoacidet e mëndafshit, qumësht blete dhe ar 99,9% të pastër. Kjo maskë hidratuese hidrogel i jep menjëherë fund lëkurës së thatë dhe rigjallëron lëkurën e lodhur për të rivendosur një shkëlqim të natyrshëm. Xhinsengu i kuq 6-vjeçar Goryeo është i njohur për nxitjen e qarkullimit të gjakut, forcimin e imunitetit të lëkurës tuaj dhe të qenit një burim i antioksidantëve natyral zbardhës. Ari i pastër 99.9% është një agjent natyral antioksidant dhe anti-inflamator, që qetëson lëkurën e stresuar dhe lufton radikalet e lira që çojnë në dëmtime nga dielli ose rrudha. Qumështi i bletës është një superushqyes që promovon rigjenerimin e lëkurës dhe prodhimin e kolagjenit për një lëkurë më të butë. Ekstrakti i algave të kuqe rrit qëndrueshmërinë e lëkurës tuaj dhe lufton agresorët mjedisorë. Aminoacidet e mëndafshit mbrojnë shtresën më të jashtme të lëkurës tuaj dhe sigurojnë lagështi për një kohë të gjatë, si dhe ndihmojnë në riparimin e qelizave. Dhe së fundmi niacinamidet zvogëlojnë poret e mëdha dhe zbusin pamjen e rrudhave.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Një maskë anti-plakje për forcimin e lekurës e bërë me aminoacidet e mëndafshit, qumësht blete dhe ar 99,9% të pastër. Kjo maskë hidratuese hidrogel i jep menjëherë fund lëkurës së thatë dhe rigjallëron lëkurën e lodhur për të rivendosur një shkëlqim të natyrshëm. Xhinsengu i kuq 6-vjeçar Goryeo është i njohur për nxitjen e qarkullimit të gjakut, forcimin e imunitetit të lëkurës tuaj dhe të qenit një burim i antioksidantëve natyral zbardhës. Ari i pastër 99.9% është një agjent natyral antioksidant dhe anti-inflamator, që qetëson lëkurën e stresuar dhe lufton radikalet e lira që çojnë në dëmtime nga dielli ose rrudha. Qumështi i bletës është një superushqyes që promovon rigjenerimin e lëkurës dhe prodhimin e kolagjenit për një lëkurë më të butë. Ekstrakti i algave të kuqe rrit qëndrueshmërinë e lëkurës tuaj dhe lufton agresorët mjedisorë. Aminoacidet e mëndafshit mbrojnë shtresën më të jashtme të lëkurës tuaj dhe sigurojnë lagështi për një kohë të gjatë, si dhe ndihmojnë në riparimin e qelizave. Dhe së fundmi niacinamidet zvogëlojnë poret e mëdha dhe zbusin pamjen e rrudhave.

A firming and anti-aging sheet mask made with 6-year-old red Goryeo Ginseng, Silk Amino Acids, Royal Jelly, and 99.9% pure gold. This moisturizing hydrogel mask instantly quenches dry skin and revitalizes tired skin to restore a luminous glow. The 6-year-old Red Goryeo Ginseng is known for boosting blood circulation, strengthening your skin’s immunity, and being a source of natural brightening antioxidants. The 99.9% Pure Gold is a natural antioxidant and anti-inflammatory agent, that calms stressed skin and combats free-radicals that lead to sun damage and/or wrinkles. Royal Jelly is a superfood that promotes skin regeneration and collagen production for smoother skin. Red algae Extract boosts your skin’s firmness while combating environmental aggressors. Silk Amino Acids protect your skin’s outermost layer and provide long-lasting moisture and aid in cell repair. And finally, niacinamides reduce the appearance of large pores and soften the appearance of fine lines and wrinkles.

 

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Ginseng Gold Silk 2 Step Hydrogel Mask”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Categories: , Tag:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories