Ginseng Gold Silk 24K Gold Ampoule

80.00

Redukton shenjat, qukat, njollat e errëta dhe problemet e tonit të pabarabartë të lëkurës me ampulat prej arit të pastër 99%. Rrit efikasitetin e lëkurës për të qenë më e fortë, e bukur dhe rinore me toksinat më të mira duke filluar nga ari i pastër 24K që ndihmon në ndërtimin e kolagjenit 8 herë më shumë në lëkurë, deri te fuqia e xhinsengut Korean 6-vjeçar që ndihmon në mbrojtjen e qelizave të lëkurës duke i bërë më të shëndetshme, të pasura me anti-oksidues dhe më fleksible. Tekstura është e lehtë dhe jo-ngjitëse, duke e bërë atë që të thithet butësisht në lëkurë pa e bërë lëkurën të vajosur.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Redukton shenjat, qukat, njollat e errëta dhe problemet e tonit të pabarabartë të lëkurës me ampulat prej arit të pastër 99%. Rrit efikasitetin e lëkurës për të qenë më e fortë, e bukur dhe rinore me toksinat më të mira duke filluar nga ari i pastër 24K që ndihmon në ndërtimin e kolagjenit 8 herë më shumë në lëkurë, deri te fuqia e xhinsengut Korean 6-vjeçar që ndihmon në mbrojtjen e qelizave të lëkurës duke i bërë më të shëndetshme, të pasura me anti-oksidues dhe më fleksible. Tekstura është e lehtë dhe jo-ngjitëse, duke e bërë atë që të thithet butësisht në lëkurë pa e bërë lëkurën të vajosur.

Reduces blemishes, freckles, dark spots and uneven skin tone problems with ampoules from pure gold 99%. Increases the efficiency of the skin to be strong, beautiful and youthful with the best toxins from 24K pure gold that helps build collagen up to 8 times to the skin, to the power of 6-year-old Korean ginseng that helps protect skin cells to be healthy, rich in anti-oxidants and more flexible. The texture is light and non-sticky, making it absorb gently into the skin without making the skin oily.

 

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Ginseng Gold Silk 24K Gold Ampoule”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category: Tags: ,
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories