Ginseng Gold Silk Emulsion

51.00

Një krem hidratues luksoz dhe si prej mëndafshi me 99% ar të pastër që kombinon xhinseng të kuq dhe qumësht blete për të ushqyer intensivisht lëkurën dhe për të përmirësuar pamjen e tonit të lëkurës, teksturës dhe rrudhave. Ari 99% nxit qarkullimin e gjakut dhe i jep më shumë shkëlqim lëkurës. Xhinsengu ka minerale anti-oksiduese dhe aminoacide për rigjallërimin e lëkurës së lodhur. Mëndafshi i fshikëzës i nxjerrë nga krimbi i artë, aktivizon rigjenerimin e qelizave të lëkurës. Së fundmi, qumështi i bletës nga mali Jiri kontrollon ekuilibrin e pH, e mban lëkurën të fortë dhe i jep shkëlqim cdo fytyre. Ideale për tonin e pabarabartë të lëkurës, njollat e plakjes, pigmentimin, shenjat, njollat dhe demtimet në lëkurë nga dielli. Për të gjitha llojet e lëkurës, por jep efektet më të dukshme në lëkurë madhore.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Një krem hidratues luksoz dhe si prej mëndafshi me 99% ar të pastër që kombinon xhinseng të kuq dhe qumësht blete për të ushqyer intensivisht lëkurën dhe për të përmirësuar pamjen e tonit të lëkurës, teksturës dhe rrudhave. Ari 99% nxit qarkullimin e gjakut dhe i jep më shumë shkëlqim lëkurës. Xhinsengu ka minerale anti-oksiduese dhe aminoacide për rigjallërimin e lëkurës së lodhur. Mëndafshi i fshikëzës i nxjerrë nga krimbi i artë, aktivizon rigjenerimin e qelizave të lëkurës. Së fundmi, qumështi i bletës nga mali Jiri kontrollon ekuilibrin e pH, e mban lëkurën të fortë dhe i jep shkëlqim cdo fytyre. Ideale për tonin e pabarabartë të lëkurës, njollat e plakjes, pigmentimin, shenjat, njollat dhe demtimet në lëkurë nga dielli. Për të gjitha llojet e lëkurës, por jep efektet më të dukshme në lëkurë madhore.

A luxurious silk moisturizer with 99% pure gold that combines red ginseng and royal jelly to deeply nourish skin and improve the appearance of skin tone, texture, and fine lines. Ideal 99% gold promotes blood circulation and brightens skin tone. Royal ginseng has anti-oxidant minerals and amino-acid for revitalizing tired skin. Golden cocoon silk extracted from gold silkworm, which is similar to skin compound, activates skin cell regeneration. Lastly, Royal jelly from Mt.Jiri extracted from honey mix controls pH balance, keeps skin firm and delivers extensive brightening effects to a dull complexion. Ideal for uneven skin tone, aging spots, pigmentation, scars, blemishes, sunspots. For all skin types, best for mature skin.

 

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Ginseng Gold Silk Emulsion”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category: Tag:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories