Ginseng Royal Silk Ampoule Effector 4 Weeks Program Special Set

115.00

Një program inovativ për kujdesin e lëkurës që jep hidratim dhe zvogëlon rrudhat. Shihni rezultatet e ndryshimit brenda 7 ditëve, dhe të plota në 4 javë. Ka gjithsej 28 ampula, 1 ampulë në ditë. Magjia e lëkurës rinore, duke krijuar një lëkurë të ndritshme dhe të shëndetshme. Kjo ampulë thithet lehtësisht në lëkurë për nje efekt si shkëlqyes ashtu edhe rigjenerues, duke luftuar rrudhat. Përmban kompleksin e kolagjenit xhinseng dhe aminoacide të mëndafshit që rrjedhin nga krimbi i artë i mëndafshit për të përmirësuar elasticitetin e lëkurës. Ekstraktet e pasura me lëndë ushqyese i japin lëkurës një pamje më të shëndetshme.

Out of stock


Një program inovativ për kujdesin e lëkurës që jep hidratim dhe zvogëlon rrudhat. Shihni rezultatet e ndryshimit brenda 7 ditëve, dhe të plota në 4 javë. Ka gjithsej 28 ampula, 1 ampulë në ditë. Magjia e lëkurës rinore, duke krijuar një lëkurë të ndritshme dhe të shëndetshme. Kjo ampulë thithet lehtësisht në lëkurë për nje efekt si shkëlqyes ashtu edhe rigjenerues, duke luftuar rrudhat. Përmban kompleksin e kolagjenit xhinseng dhe aminoacide të mëndafshit që rrjedhin nga krimbi i artë i mëndafshit për të përmirësuar elasticitetin e lëkurës. Ekstraktet e pasura me lëndë ushqyese i japin lëkurës një pamje më të shëndetshme.

An innovative skincare program that gives moisture and reduces wrinkles. See the results of change within 7 days, and full in 4 weeks. There are in total 28 ampoules, 1 ampoule/day. The magic of youthful skin, creating a glowing, healthy skin. This premium ampoule absorbs readily into the skin for both brightening and anti-wrinkle effects. Contains Ginseng Collagen Complex and Silk Amino Acid derived from Golden Silkworm to improve skin elasticity. Lastly, the nutrient-rich extracts nourish skin for a healthier look.

 

 

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Ginseng Royal Silk Ampoule Effector 4 Weeks Program Special Set”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Categories: , Tag:
Navigation
Close

My Cart

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

Great to see you here!

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy.

Already got an account?

Close

Close

Categories