Good Skin Collagen Ampoule

15.50

Kjo ampulë prej kolagjeni përmban kolagjen të hidrolizuar, adenozinë dhe 2 përbërës peptide për të ndihmuar në përmirësimin e elasticitetit të lëkurës dhe reduktimin e rrudhave. E përshtatshme për lëkurës normale në të thatë.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Kjo ampulë prej kolagjeni përmban kolagjen të hidrolizuar, adenozinë dhe 2 përbërës peptide për të ndihmuar në përmirësimin e elasticitetit të lëkurës dhe reduktimin e rrudhave. E përshtatshme për lëkurës normale në të thatë.

 

This Good Skin Collagen Ampoule contains Hydrolyzed Collagen, Adenosine and 2 peptide ingredients to help improve skin elasticity and reduce wrinkles. Suitable for normal to dry skin types.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Good Skin Collagen Ampoule”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories