Good Skin Mineral Ampoule Cream

21.50

Kjo teksturë freskuese përmban ujë mineral orizi, ujë deti si dhe përbërës mineral për të hidratuar lëkurën pa ngjitje. E shkëlqyeshme për hidratimin, balancimin e lëkurës dhe promovimin e vitalitetit të lëkurës. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Kjo teksturë freskuese përmban ujë mineral orizi, ujë deti si dhe përbërës mineral për të hidratuar lëkurën pa ngjitje. E shkëlqyeshme për hidratimin, balancimin e lëkurës dhe promovimin e vitalitetit të lëkurës. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

 

This refreshing texture delivers mineral rice water and seawater and mineral components to hydrate skin without the stickiness. Great for hydration, balancing skin, and promoting skin vitality. Suitable for all skin types.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Good Skin Mineral Ampoule Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories