Good Skin Niacinamide Ampoule

15.50

Kjo ampulë zbardhuese përmban niacinamide, përbërës frutash (ekstrakt frutash, ekstrakt shege, ekstrakt manit, ekstrakt gingko) për të ndihmuar në pastrimin dhe shkëlqimin e lëkurës. I përshtatshëm për lëkurë me tonalitet të pabarabartë dhe pa shkëlqim.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Kjo ampulë zbardhuese përmban niacinamide, përbërës frutash (ekstrakt frutash, ekstrakt shege, ekstrakt manit, ekstrakt gingko) për të ndihmuar në pastrimin dhe shkëlqimin e lëkurës. I përshtatshëm për lëkurë me tonalitet të pabarabartë dhe pa shkëlqim.

 

This whitening ampoule contains niacinamide, fruit components (fruit extract, pomegranate extract, mulberry extract, gingko extract) to help clarify and brighten the skin. Suitable for dull, uneven skin tone.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Good Skin Niacinamide Ampoule”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories