Good Skin Propolis Ampoule Cream

21.50

Ky krem-ampulë me propolis promovon një përfundim me shkëlqim të lëkurës. Formuluar me ekstrakt propolisi, ekstrakt mjalti dhe lëndë të tjera ushqyese për të krijuar lëkurë të shëndetshme dhe me shkëlqim. Cilësi e ngjashme me mjaltin. Propolisi ndihmon në zbutjen e acarimit të lëkurës, teksa i jep asaj lëndë ushqyese. I shkëlqyeshëm për hidratim të thellë, njolla të reduktuara dhe kujdesin e lëkurës së ndjeshme.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Ky krem-ampulë me propolis promovon një përfundim me shkëlqim të lëkurës. Formuluar me ekstrakt propolisi, ekstrakt mjalti dhe lëndë të tjera ushqyese për të krijuar lëkurë të shëndetshme dhe me shkëlqim. Cilësi e ngjashme me mjaltin. Propolisi ndihmon në zbutjen e acarimit të lëkurës, teksa i jep asaj lëndë ushqyese. I shkëlqyeshëm për hidratim të thellë, njolla të reduktuara dhe kujdesin e lëkurës së ndjeshme.

 

This Good Skin Propolis Ampoule cream promotes a glossy skin finish. Formulated with propolis extract, honey extract, and other nutrients to create healthy and glossy skin. Honey-like texture. Propolis helps soothe skin irritation while delivering nutrients to the skin. Great for deep moisture, reduced blemishes, and sensitive skin care.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Good Skin Propolis Ampoule Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories