Good Skin Tea Tree Ampoule

15.50

Ampulë për pore që kujdeset për sebumin dhe e bën lëkurën tuaj të freskët. Ajo përmban vajin e gjetheve të pemës së çajit dhe përbërës që ndihmojnë në kujdesin e poreve (ekstrakt enantiachloranta, acid oleanik) për t’u kujdesur për sebumin dhe poret për lëkurë më të lëmuar. Shoqërohet me një ndjenjë të freskët dhe pasi përthithet lë një efekt mat plot hidratim. Ideale për lëkurat e yndyrshme dhe mikse.

In stock

+ -

Ampulë për pore që kujdeset për sebumin dhe e bën lëkurën tuaj të freskët. Ajo përmban vajin e gjetheve të pemës së çajit dhe përbërës që ndihmojnë në kujdesin e poreve (ekstrakt enantiachloranta, acid oleanik) për t’u kujdesur për sebumin dhe poret për lëkurë më të lëmuar. Shoqërohet me një ndjenjë të freskët dhe pasi përthithet lë një efekt mat plot hidratim. Ideale për lëkurat e yndyrshme dhe mikse.

Pore ampoule that cares for sebum and makes your skin fresh. It contains tea tree leaf oil and ingredients that help with pore care (Enantiachloranta skin extract, oleanolic acid) to care for sebum and pores and smooth skin. It applies with a fresh feeling of use and finishes with moisture and a matte finish. For oily and compound skin types.

 

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Good Skin Tea Tree Ampoule”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Navigation
Close

My Cart

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

Great to see you here!

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy.

Already got an account?

Close

Close

Categories