Good Skin Vitamin E Ampoule

15.50

Një ampulë me një strukturë vajore të freskët që i shton një shkëlqim natyral dhe delikat fytyrës. Përmban derivate të Vitaminës E dhe katër vajrave (vaj fare macadamia, vaj ulliri, vaj i farës hojoba, vaj i farës së rrushit) për ta bërë lëkurën tuaj të butë dhe me shkëlqim. Një hidratues i freskët vajor që mbulon lëkurën dhe përthithet pa një ndjesi ngjitëse. Për lëkurat normale dhe ato të thata.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Një ampulë me një strukturë vajore të freskët që i shton një shkëlqim natyral dhe delikat fytyrës. Përmban derivate të Vitaminës E dhe katër vajrave (vaj fare macadamia, vaj ulliri, vaj i farës hojoba, vaj i farës së rrushit) për ta bërë lëkurën tuaj të butë dhe me shkëlqim. Një hidratues i freskët vajor që mbulon lëkurën dhe përthithet pa një ndjesi ngjitëse. Për lëkurat normale dhe ato të thata.

A glossy ampoule that adds subtle gloss with a fresh oil texture. It contains Vitamine E derivates and four speciment oils (macadamia seed oil, olive oil hojoba seed oil, grape seed oil) to make your skin soft and glossy. A fresh oil moisturizer covers the skin and absorbs it without stickiness. For medium dry to dry skin types.

 

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Good Skin Vitamin E Ampoule”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories